У боротьбі за майбутнє – допомагаємо “дітям неоголошеної війни” У боротьбі за майбутнє – допомагаємо “дітям неоголошеної війни”

Частина територій на сході нашої країни, слава Богу, поступово відновлює мирне життя. Члени і прихильники Партії розвитку України, які відвідали… Далі »

“Кадра” Ядухи повертають на хлібне місце “Кадра” Ядухи повертають на хлібне місце

Начальником Служби автомобільних доріг Хмельницької області знову стане Олександр Зелінський. Як повідомили джерела “Незалежного громадського порталу”, відповідне призначення готується на… Далі »

Посада прокурора Хмельницької області залишилася вакантною Посада прокурора Хмельницької області залишилася вакантною

Прокурора Хмельницької області Руслана Мартиненка звільнено з посади і переведено на інше робоче місце. Відповідний наказ 16 липня підписав Генпрокурор… Далі »

Служба автодоріг Хмельниччини штрафує фури за перевантаження Служба автодоріг Хмельниччини штрафує фури за перевантаження

Служба автомобільних доріг Хмельницької області приступила до зважування вантажного транспорту на майданчику поблизу села Пашкiвцi Хмельницького району (північний в’їзд до Хмельницького з боку… Далі »

Інститут національної пам’яті виступив за перейменування “тоталітарних” вулиць Хмельницького Інститут національної пам’яті виступив за перейменування “тоталітарних” вулиць Хмельницького

Український інститут національної пам’яті направив хмельницькому міському голові листа з підтримкою ініціативи мешканців щодо перейменування вулиць, провулків, проїздів міста, названих… Далі »

Схід. Дике Поле Схід. Дике Поле

БЛОКПОСТ Бус добряче підкинуло на вибоїні. От дідько… Розплющую очі, спросоння намагаюсь зрозуміти, де ж це ми. Виявилося, прокинувся вчасно… Далі »

Так званий дитсадок Мельника-Ядухи у мікрорайоні Лезневе перетворився на локшину Так званий дитсадок Мельника-Ядухи у мікрорайоні Лезневе перетворився на локшину

Група мешканців хмельницького мікрорайону Лезневе наполягає на будівництві дитячого садочку у своєму мікрорайоні та наголошує на бездіяльності міської ради. Таке… Далі »

Підприємцям спростили процедуру державної реєстрації припинення підприємницької діяльності Підприємцям спростили процедуру державної реєстрації припинення підприємницької діяльності

8 липня цього року набрав чинності Закон України від 13.05.2014 № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо… Далі »

У Хмельницькому соціальні мережі на сторожі паркування У Хмельницькому соціальні мережі на сторожі паркування

Хмельницькі блогери вирішили створити у соціальних мережах Вконтакті та Фейсбук групи «Я паркуюсь як мудак» аби присоромити автомобілістів, котрі паркуються… Далі »

Хмельницькі депутати створили фонд “Надія” для військовослужбовців Хмельницькі депутати створили фонд “Надія” для військовослужбовців

Хмельницька міська рада ініціювала створення благодійного фонду з красномовною назвою «Надія».  До нього закликали усіх небайдужих перераховувати кошти. Їх використовуватимуть … Далі »

Кілька слів про зміну виплат по догляду за дітьми Кілька слів про зміну виплат по догляду за дітьми

З 1 липня цього року року внесені зміни до діючого законодавства в частині зменшення сум, які виплачують членам сім’ї по… Далі »

Кількість проектів пам’ятника “Небесній сотні” збільшилась та знову змінили місце для встановлення Кількість проектів пам’ятника “Небесній сотні” збільшилась та знову змінили місце для встановлення

На сороковій позачерговій сесії Хмельницької міської ради депутати вирішили встановлювати пам’ятник «Небесній сотні» на перехресті вулицьСоборної та Героїв Майдану, біля… Далі »

Хмельниччина: жнива у розпалі Хмельниччина: жнива у розпалі

В усіх без винятку районах Хмельниччини проходить жнивна кампанія. Лідером по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур є Ізяславський район,… Далі »

02.08.2014р. о 18.00 в клубі «СВ»(м.Хмельницький) громадська організація “Автомайдан-Хмельниччина” влаштовує благодійний концерт на підтримку хмельницьких військових 02.08.2014р. о 18.00 в клубі «СВ»(м.Хмельницький) громадська організація “Автомайдан-Хмельниччина” влаштовує благодійний концерт на підтримку хмельницьких військових

02.08.2014р. о 18.00 в клубі «СВ»(м.Хмельницький) громадська організація “Автомайдан-Хмельниччина” влаштовує благодійний концерт на підтримку хмельницьких військових, які приймають участь в… Далі »

Британський фонд виділив Ігоря Сабія та Олександра Герегу як ефективних та популярних серед населення лідерів Британський фонд виділив Ігоря Сабія та Олександра Герегу як ефективних та популярних серед населення лідерів

Враховуючи прагнення українського суспільства до трансформації виборчої системи, на базі соціологічного опитування у відповідних областях, а також опитування українських і… Далі »

З Шепетівки в зону АТО відправили ракетні системи залпового вогню З Шепетівки в зону АТО відправили ракетні системи залпового вогню

З Шепетівського державного ремонтного заводу виїхали в зону АТО відремонтовані ракетні системи залпового вогню «Град», «Ураган», і найпотужнішу в Україні… Далі »

Хмельницький спецназ допомагав льотчикам вибратися з підбитого АН-26 Хмельницький спецназ допомагав льотчикам вибратися з підбитого АН-26

Хмельницький спецназ допомагав льотчикам вибратися з підбитого АН-26. Про це повідомляють “Подробиці”. “Спочатку двох витягли, вивели в безпечне місце. Потім… Далі »

Стебло відмовляється звітувати перед громадськістю, а Гончар – залюбки Стебло відмовляється звітувати перед громадськістю, а Гончар – залюбки

На ініціативу ради Майдан щодо проведення щомісячного Дня влади, коли посадовці звітували б перед громадськістю, голова Хмельницької обласної ради Іван… Далі »