Стебло відмовляється звітувати перед громадськістю, а Гончар – залюбки

На ініціативу ради Майдан щодо проведення щомісячного Дня влади, коли посадовці звітували б перед громадськістю, голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар та заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло відповіли абсолютно по-різному.

“У офіційній відповіді пана Гончара зазначено, що він готовий звітувати. У особистій розмові він сказав мені, що будуть і його заступники. У цю п’ятницю, 18 липня вони звітуватимуть про виконану роботу перед громадськістю, представниками якої виступить рада “Майдан”, – розповів НГП головуючий ГО “Хмельницький Майдан”Алім Міщук.

P_20140716_174035-1

“Щодо відповіді ОДА за підписом Лесі Стебло – це зразок абсолютного бюрократичного хамства. Гіршої відповіді ми і не чекали. Якщо читати поміж рядків – громада це ніщо. Він (голова державної обласної адміністрації – НГП) звітує перед обласною радою раз на рік і ми, представники територіальних громад, можемо бути там присутні. Проте, коли і де відбувається це звітування – у відповіді не йдеться”, – обурився Алім Міщук.

P_20140716_173833-1

У цю п’ятницю на звіт до громади очікують також Олександра Симчишина та Володимира Калініченка.

Нагадаємо, що 4 липня ГО “Хмельницький Майдан” подала звернення до Івана Гончара та Леоніда Пруса із пропозицією проводити щомісячний День влади кожної третьої п’ятниці місяця. Цей захід відбуватиметься у формі відкритої зустрічі високопосадовців з громадою. На зустрічімайданівці хочуть бачити перших осіб ОДА та обласної ради, їх заступників, директорів департаментів та начальників управлінь.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. давайте будемо чесними: якщо є про що звітувати, то людина це робить з радістю, а якщо чотири місяці протирати штани, то звітувати нема про що. от хрунь і боїться, що знов прийде, сказати нічого не зможе, прийдеться через вікно лізти від громади.

  • а хто бачив труса серед людей? в нього слово громада, майдан викликають відразу і страх.

 2. відповідь Стебло – явне хамство. ПНХ. такого собі не дозволяв ніхто раніше. Хами при владі.

 3. В Красилові до звіту перед громадськістю про перші досягнення в своїй роботі уже готові голова райдержадміністрації Білевич та голова райради Фурман

 4. чого ще чекати від таких посадовців від удару? в області і місті окрім як Свобода більше чекати допомоги нема від кого.Нам як громаді слід переглянути свою довіру до Удару. принаймі в Хмельницькому удар асоціює сеюе з ригами

  • ще гірше

  • і знову : “без Свободи і сонце не взійде…”, не морочіть голову ні собі , ні людям. Хмельницька рада майдану – це підрозділ Сабія, немає чого розкидатись гаслами про звіт перед громадськістю. Громадськість області і зрада Хмальницького майдану – це абсолютно різні речі. Хочете контролювати владу – будь-ласка це ваше законне право, але керувати владою вас ніхто не уповноважував.

   • ти глибоко помиляєшся, рада майдану незалежний орган. туди може увійти кожен, і навіть кандидатуру лешки мищанчука розглянули б, щоправда він ненавидить усе, що повязане з майданом.

   • Якщо чиновник хоче звітувати не перед радою майдану то збирає віче і звітує перед ним.

  • В Красилові ця свобода нічого не робить,так тріпається.Голова РДА -свободівець,але одного тільки погляду ригів боїться,бездієвий зовсім.Голова районнної ради-000000.Править цар арсенюк і чхати хотів на всіх.І на свободу і на удар.

   • Вибрики свободівців вже достали,гонять хлопці-понти.Показують з себе владоносців А насправді рогоносці партії регіонів.Приклади люстрації начальника освіти Красилова-прийшли,погорлопанили,себе показали шо вони такі бравіхлопці-молодці.І на тому жирна ……………Риги антимайданівці як були при владі ,так і залишились,регочуть з цих свободо—дійців.К кожному кабінеті Красилівської РДА -РИГИ.А свободівці під їхнім ковпаком.Вже САБІЮКА ЗАСРАВ,продався бандитам,таким як арсенюк,грошенят згріб,щоб риги остались на посадах і чкурнув.Зато свобода! СВОБОДА РИГАМ!

 5. цікаво коли прокуратура візьметься за Лабазюка . Ато цей вмродок разом зі своїми тролями дістали Водочиськ! Запамятай Хмельнийький це не хунта. Люстрацію свиням у владі!!!

 6. Грустно, что те кто недавно стояли на Майдане плечом к плечу теперь так ненавидят друг друга. Как дети: я больше сделал, нет я. Какой-то кошмар. Может надо просто работать и научиться ценить труд других. И не подыгрывать своими дрязгами Путину. Какой толк от этих звитов, никакого! Идет война, страшная! Люди, когда вы научитесь думать и оставите свои личные амбиции. Если кто-то делает что-то не так, надо подсказать, помочь, найти выход. Тот путь который вы избрали – это межусобная война и последствия ее известны из истории. Когда же история чему-нибудь научит?

 7. щоб допомогти, підказати слід дати дорогу молоді спеціалістам. ане тримати при владі усіх рівнів пенсіонерів- комуністів, бо вони незацікавлені

 8. А перед ким влада має звітувати? Перед Свободою? Перед партією яка набрала 1 відсоток голосів на виборах Ніяка поважаюча себе влада перед якимось збродом зітувати не буде і правильно. Є Закони України де чітко розписана процедура звітування про виконання делегованих повноважень. А взагалі партія свобода це проект путіна, яка створена для дестабілізації ситуації в державі. Подивіться хто в цій партії, люди які крім власних амбіцій особистої значимості і туподумства нічого не знають. Ганьба такій горе-партії і місце їй біля……, ви правильно зрозуміли

  • василь, тобі терміново треба лікувати білу гарячку. Свобода не набирала ніяких відсотків, вибирали президента. з твоєю логікою можна сказати, що удар взагалі набрав 0%. по-друге Свобода немає стосунку до ради майдану, точніше була її співзасновником разом з іншии партіями і громадськими організаціями. чиновник повинн звітувати завжди, навіть перед 1 чи 2 людьми, бо така його робота, зарплату йому платять люди і мають повне право вимагати звіту.

 9. Алім геть хворий на голову. невже до тебе, придурка, не доходить, що Стебло- просто керівник апарату? ти ж мав йти головою РДА, а сам дупля не врізаєш в роботі органів виконавчої влади.Рада Майдану-це по- твоєму хто? Саша Тарнарудський з мамою? ??? чи Ганничка з Бурликом? ?? дибіли. може хай тлді ОДА одразу перед пацієнтами Скаржинець звітує- там хоч Наполеон з Тарасом Бульбою лежать… Останній візит Пруса на Зраду Майдану мені особисто запам’ятався бійкою і лайкою. ДИБІЛИ. а тебе, Алімисько, Лабазюк не пустив у Волочиськ, то тепер зі Стебло воюєш? хтл проти жінки? ?? справжній чоловік, нема чого сказати…чи в тебе взагалі клепки нема? чи в родзалі слизька підлога була коли ти народився..

 10. Риги в Красилові башляють і при посадах.Якщо проти них є факти злочинів,то вони ще і заяви в прокуратуру пишуть,щоб їх захистили.А хто захистить душі невинноубієних?. Цих риг треба познімати всіх.Вони в Красилові колотять і мутять воду.Район спокійно не живе і не працює.Пора винести їх на вилах і швернути в дірьмо..Падли-риги влади хочуть

 11. Хіба вам засліпило всім?.Хмельниччиною продовжує керувати Василь Ядуха. А Удар -це його прихвостні.Єдина партія в області.яка говорить правду і намагається щось змінити-це Свобода.Так.вона багатьом кісткою в горлі стоїть,.але лише пристосуванцям і брехунам,хабарникам і злодіям .Стебло нехай згадає що вона говорила на Майдані і тепер подивиться,що говорить-це небо і земля.!!!ось він справжній патріотизм!!!Вона ж абсолютно недалека людина.малограмотна,без досвіду.Вона такою й буде!Це просто біда,а не влада.Шкода лише Симчишина, Як можна працювати в такій атмосфері? Допоки там будуть ударівці.вони ж регіонали,доти не буде порядку в області.Все залишилось на своїхмісцях,чого ж ми добилися? А рада Майдану дійсно слабаки.Якби туди увійшли не лише горлопани.а й спеціалісти з різних сфер,можливо б був сенс.а так вони тільки засідають.Ще нічого до кінця не довели.!Немають вони лідера нормального!

  • Симчишин справиться, я горджуся, що ми обрали його першим заступником. це гордість майдану.

 12. Семчишен- піздабол. Нічого крім голословності ще не зробив ! Де діла його ? конкретно що зробив для громади? окрім викриків та паклуження Пруса , ….всі не такі ! Один Семчишен мастак. Аж смішно. найшли національного героя:)! ха ха

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.