У Хмельницькому знайшли двох хлопців, котрі “підмалювали” російський банк У Хмельницькому знайшли двох хлопців, котрі “підмалювали” російський банк

У Хмельницькому працівники ДСО затримали двох юнаків, котрі облили фарбою один з російських банків. Як повідомили НГП у секторі зв’язків… Далі »

Хмельниччина долучилася до гуманітарної акції допомоги дітям Донбасу – PR Хмельниччина долучилася до гуманітарної акції допомоги дітям Донбасу – PR

Партія розвитку України створює пункти прийому гуманітарної допомоги в обласних центрах і пункти розподілу в містах, що опинилися в зоні… Далі »

Хмельниччина віднайшла 345 місць для переселенців з Криму і Донбасу Хмельниччина віднайшла 345 місць для переселенців з Криму і Донбасу

На 8 липня Хмельницька область готова запропонувати 345 реальних місць для переселенців з Криму і Донбасу. Відповідна інформація розміщена на урядовому сайті… Далі »

Росія знову зацікавилася Хмельницькою АЕС Росія знову зацікавилася Хмельницькою АЕС

Україна і Росія ведуть переговори щодо будівництва 3 і 4 енергоблоків Хмельницької атомної електростанції. Про це сьогодні на брифінгу заявив… Далі »

Сесія Кам’янець-Подільської міськради: хотіли як краще, а “закнопкодавились”, як завжди Сесія Кам’янець-Подільської міськради: хотіли як краще, а “закнопкодавились”, як завжди

Сьогоднішня сесія Кам’янець-Подільської міської ради в плані персонального голосування мало чим відрізнялася від попередніх. Цього разу під час затвердження “концепції… Далі »

“Міська варта” взялась охороняти Кам’янець-Подільську міську раду після “захисту” губернатора Пруса “Міська варта” взялась охороняти Кам’янець-Подільську міську раду після “захисту” губернатора Пруса

Будівлю Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні вирішили взяти під “охорону” представники скандально відомого громадського формування “Міська варта”. Нагадаємо, що, так зване… Далі »

КП «Цивільжитлобуд» вводило в оману покупців житла – АМК КП «Цивільжитлобуд» вводило в оману покупців житла – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Цивільжитлобуд» на 6 тис. грн за поширення інформації, що вводить в оману. КП «Цивільжитлобуд» розміщувало в… Далі »

Із Старокостянтинова у зону АТО відправлено 600 одиниць військової техніки Із Старокостянтинова у зону АТО відправлено 600 одиниць військової техніки

Із Старокостянтинова, де діє Центр забезпечення автомобільною технікою та майном озброєння ЗСУ, у зону АТО відправлено 600 одиниць військової техніки. Про… Далі »

Були в центрі АТО. Передали усе нашим військовим. Були в центрі АТО. Передали усе нашим військовим.

Були в центрі АТО. Передали усе нашим військовим. Формується слідуюча машина. Чим швидше загрузимо тим швидше відвеземо. Люди приєднуйтесь до… Далі »

У Нетішині комунальники списують пальне на вилові бездомних собак – мер У Нетішині комунальники списують пальне на вилові бездомних собак – мер

У Нетішині працівники ЖКО списують пальне на вилові бездомних собак. Про це у соцмережах поскаржився міський голова Олександр Супрунюк. “Проблеми з… Далі »

У лікарні Полонного буде холодно У лікарні Полонного буде холодно

Полонська центральна районна лікарня ім.Н.С. Говорун 7 липня і прийняла рішення про відміну закупівлі пари та гарячої води. Про це… Далі »

У Хмельницькому невідомі облили фарбою два російських банки У Хмельницькому невідомі облили фарбою два російських банки

Цієї ночі у Хмельницькому невідомі забризкали червоною фарбою два відділення російських банків: “ВТБ” і “Сбєрбанк Росії”. Зокрема, фарбою залляті фасади… Далі »

Військові з Хмельниччини потребують бронежилетів, прожекторів, бензину, засобів гігієни Військові з Хмельниччини потребують бронежилетів, прожекторів, бензину, засобів гігієни

Військові з Хмельниччини, які беруть участь у захисті українських кордонів і цілінсності держави, потребують бронежилетів, прожекторів, бензину, засобів гігієни. Про… Далі »