Із Старокостянтинова у зону АТО відправлено 600 одиниць військової техніки

Із Старокостянтинова, де діє Центр забезпечення автомобільною технікою та майном озброєння ЗСУ, у зону АТО відправлено 600 одиниць військової техніки.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Фото прес-служби ОДА

Фото прес-служби ОДА

Також з початком приведення Збройних Сил України у вищі ступені бойової готовності, а саме з перших днів березня цього року, військовослужбовцями Центру відремонтовано і введено у стрій майже 400 одиниць автомобільної і спеціальної техніки.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, через військові дії у Південно-Східному регіоні країни та проведення антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях, на 1 липня цього року об’єми видачі автомобільної і броньованої техніки у війська, її прийом на зберігання і ремонт зросли майже у десять разів.

Загалом, у Старокостянтинові зберігається понад 3,5 тисяч одиниць автомобільної спеціальної та броньованої техніки і сховища з автомобільним майном для потреб військових частин різних видів військ, які дислокуються в багатьох регіонах України.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Що за така конкретна інформація, За чим дивиться наша родная служба безпеки України у Хмельницькій області. Пане Наливайченко Ви забули, як вчили нас молодих піонерів,- ні однієї цифри ворогу. Із якою метою оці цифри зливають в засоби масової інформації,із яких легко вичислити розхід топлива, а далі колометраж, а далі кількість військових, а далі для такої техніки маршрут, а далі час коли прибуде. Невже мало безпідставних трупів, за кожним стоїть мати, батько, родина, а це разом наш Український народ. Дати відповідні доручення цьому бувшому міському, який пішов на підвищення негайно приняти вичерпні відповідні заходи до осіб,що курують пресу1 Вони,шо там трави обїлись, чи вже святкують перемогу! Негайно провести відповідний семінар із відповідальними особами та працівниками ЗМІ. Тільки акредетовані журналісти мають право доводити до населення таку та подібну інформацію. Сьогодні із кількості зубних щіток, пасти, станків для гоління можна зробити висновок про кількість та стан наших вояків..

  2. а що сбешніки можуть зробити, коли кожна політична сука в ВР має своїх журналюг, плотить їм скажені бабки, в т.ч. на отримання сенсації, а для свого піара любі дані можуть получати на свій деп.запит! при цьому закону попринімали всі під себе і постійно їх корегують під правлячу коаліцію, а правовиків обмежують в усьому щоб ті їх не могли достати! а армію та правову систему розвалив не Яник, а всі потрохи розкрадали починаючи від Крави і ті ж святі Гриценко, Ющ, Єхануров і т.д. і т.п.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.