Про земельну бюрократію Про земельну бюрократію

Мабуть, кожному селянинові рано чи пізно прийдеться мати справу із переоформленням земельної ділянки чи паю. Найчастіше це відбувається після смерті… Далі »

Фірташ обіцяє для Хмельниччини 4500 робочих місць Фірташ обіцяє для Хмельниччини 4500 робочих місць

У Хмельницькій області за 10 років може бути створено 4500 робочих місць за рахунок фонду підтримки малого та середнього бізнесу, який… Далі »

Обласну владу і партії хочуть згуртувати довкола армії Обласну владу і партії хочуть згуртувати довкола армії

Громадські організації Хмельниччини закликають обласну владу і політичні партії регіону прийти на недільне віче під гаслом “Все для фронту”. Для… Далі »

“Поділля-Центр” не доцільно ліквідовувати, бо “це острівець державної трибуни” – Громадська рада при ОДА “Поділля-Центр” не доцільно ліквідовувати, бо “це острівець державної трибуни” – Громадська рада при ОДА

Члени громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації підписали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра щодо підтримки створення суспільного… Далі »

У Хмельницькому відкрили виставку техніки живопису піском У Хмельницькому відкрили виставку техніки живопису піском

Хмельничани – в авангарді сучасних мистецьких технік. У виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відкрито незвичайну виставку – піскову…. Далі »

У 2014 році Хмельницька область має намір виробити 200 тис. т цукру У 2014 році Хмельницька область має намір виробити 200 тис. т цукру

У 2014 році Хмельницька область має намір виробити 200 тис. т цукру, що на 50 тис. т більше порівняно з… Далі »

Які цілі переслідуєте, панове? Які цілі переслідуєте, панове?

Думки вголос з приводу конкурсу на кращий проект пам’ятника  Небесній сотні у м. Хмельницькому Влада дивується, що конкурс затягнувся та… Далі »

На Хмельниччині для кримських переселенців зарезервували понад 27 тисяч допомоги На Хмельниччині для кримських переселенців зарезервували понад 27 тисяч допомоги

На Хмельниччині для кримських переселенців зарезервували понад 27 тисяч гривень допомоги. “Визначити Департамент соціального захисту населення обласної дер­жавної адміністрації розпорядником… Далі »

Нардеп з Хмельниччини просить Міністра Міноборони провести ротацію солдатів на Сході України Нардеп з Хмельниччини просить Міністра Міноборони провести ротацію солдатів на Сході України

Народний депутат України з 193 виборчого округу Володимир Мельниченко звернувся до Міністра Міноборони Валерія Гелетея з проханням провести ротацію солдатів на Сході… Далі »