В Хмельницькому презентували політичну партію «Воля» В Хмельницькому презентували політичну партію «Воля»

Особливістю партії «Воля»  є її команда та спосіб творення. Тут не має одного лідера, керівним органом на всіх рівнях буде… Далі »

«Хмельницькобленерго» виставлять на приватизацію «Хмельницькобленерго» виставлять на приватизацію

Кабмін України  30 липня ц.р. оприлюднив на урядовому сайті своє розпорядження № 667-р в якому перелічено підприємства, чиї акції планується… Далі »

В Кам’янці заборонили феєрверки В Кам’янці заборонили феєрверки

Сьогодні на ранковому засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було прийнято рішення про заборону запускати феєрверки на території міста до… Далі »

Восьмий окремий полк спеціального призначення розміновує Краматорськ Восьмий окремий полк спеціального призначення розміновує Краматорськ

Восьмим окремим полком спеціального призначення (м. Хмельницький) було перевірено, розміновано та очищено від боєприпасів і вибухових пристроїв більше 18 адміністративних… Далі »

У Хмельницькому формують окрему автомобільну санітарну роту У Хмельницькому формують окрему автомобільну санітарну роту

На базі Хмельницького шпиталю Збройних Сил України формують окрему автомобільну санітарну роту- повідомляє “33 канал”. За рішенням губернатора тут зібрали… Далі »

Рада “Майдану” контролюватиме наявність амуніції на місцевих військових складах Рада “Майдану” контролюватиме наявність амуніції на місцевих військових складах

На черговому засіданні майданівці вирішили контролювати наявність всієї амуніції та необхідної зброї для загонів місцевої оборони, що незабаром формуватимуться у… Далі »

Юні подоляни видали книгу, присвячену Кобзарю Юні подоляни видали книгу, присвячену Кобзарю

На Хмельниччині побачило світ нове видання, присвячене Т. Шевченку. До збірки ввійшли кращі літературні твори переможців та учасників обласного конкурсу… Далі »

У Кам’янці розпочалась незвичайна благодійна акція У Кам’янці розпочалась незвичайна благодійна акція

Упродовж місяця в Кам’янці-Подільському триватиме незвичайна  благодійна акція. Її назва – “Готуємо дітей до школи” каже сама за себе. Мета… Далі »

Один з батальйонів Правого сектору в зоні АТО очолив кам’янчанин Один з батальйонів Правого сектору в зоні АТО очолив кам’янчанин

Наказом Головного Проводу Правого Сектора командиром 7-мого окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу призначений командир силового блоку Кам’янець-Подільського осередку “Правого сектору”… Далі »

Універсальне Хмельницьке протезно-ортопедичне підприємство поглинається менш успішним вінницьким Універсальне Хмельницьке протезно-ортопедичне підприємство поглинається менш успішним вінницьким

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство готове надати допомогу шістнадцятьом учасникам антитерористичної операції. Про це повідомила заступник директора підприємства з медичної… Далі »