Юні подоляни видали книгу, присвячену Кобзарю

На Хмельниччині побачило світ нове видання, присвячене Т. Шевченку. До збірки ввійшли кращі літературні твори переможців та учасників обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики». Конкурс проводився на базі дитячих бібліотек області з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Авторам творів – від 6 до 15 років, однак їх об’єднує спільна риса:  любов до художнього слова, літературної та мистецької спадщини генія українського народу Тараса Шевченка. У дитячих творах звучить  сучасна інтерпретація Шевченкових поезій та тем, піднятих у творчості безсмертного Кобзаря.

Організаторами конкурсу й упорядниками видання стали обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка та обласна організація Національної спілки письменників України. Незабаром ознайомитися із творчістю юних літераторів Поділля можна буде в дитячих бібліотеках краю. Книга «Моя стежина до Шевченка» буде розміщена також на веб-сайті обласної бібліотеки для дітей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.