Хмельницьким проїхався дівочий велопарад Хмельницьким проїхався дівочий велопарад

Сьогодні вулицями Хмельницького проїхав перший дівочий велопарад. Участь взяло 90 велосипедисток різного віку та моделей двоколісного транспорту. Були присутні і… Далі »

За місяць на Хмельниччині борги із зарплат скоротилися на 3 млн. грн За місяць на Хмельниччині борги із зарплат скоротилися на 3 млн. грн

У Хмельницькій області на 1 липня сума заборгованості із виплат заробітної плати скоротилася на 3 млн. грн і становила 9,6 млн…. Далі »

Прус розчистив дорогу Мерлені на спортивний департамент Прус розчистив дорогу Мерлені на спортивний департамент

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Григорія Станіслава з посади начальника управління молоді та спорту Хмельницької обласної дер­жавної адміністрації “у зв’язку… Далі »

Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн. Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн.

Протягом січня-березня 2014 року перевезення голови Хмельницької ОДА і його заступників службовим транспортом обійшлося бюджету на суму 81,4 тис. грн. Про… Далі »

Екс-голова кам’янецької Громадської ради створює нове об’єднання Екс-голова кам’янецької Громадської ради створює нове об’єднання

Олег Гільовський заявив в коментарі для НГП, що без претензій залишив своє  “екс-дітище” – Громадську раду при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської … Далі »

У художній галереї  Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва – нова виставка У художній галереї Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва – нова виставка

Цього разу роботи молодих художників презентує Спілка майстрів народного та сучасного мистецтва. Як розповіла її очільниця Оксана Мергут, за 2… Далі »

При Хмельницькій ОДА з’явилася Рада козацьких отаманів При Хмельницькій ОДА з’явилася Рада козацьких отаманів

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус створив при облдержадміністрації Раду козацьких отаманів Хмельницької області. Відповідне розпорядження губернатор підписав 27 червня. Рада діятиме як… Далі »

“Свобода” відповіла Прусу: жодна контрреволюція не пройде “Свобода” відповіла Прусу: жодна контрреволюція не пройде

Хмельницької обласної організації ВО “Свобода” відреагувала на заяву голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса, який звинуватив соратників Тягнибока в організації хуліганських дій… Далі »

Для збору урожаю-2014 Хмельницька область залучить додатково 200 комбайнів Для збору урожаю-2014 Хмельницька область залучить додатково 200 комбайнів

Для збору цьогорічного урожаю та мінімі­зації втрат при збиранні Хмельницька область залучить додатково 200 комбайнів з інших регіонів. Як повідомляє обласний… Далі »

Дошкільнята Хмельниччини передали послання нашим воякам і заспівали гімн України Дошкільнята Хмельниччини передали послання нашим воякам і заспівали гімн України

Усі дошкільні навчальні заклади Кам’янця-Подільського провели патріотичну акцію зі збору малюнків, які передадуть українським військовим на Сході країни. Дитячі малюнки… Далі »