“Свобода” відповіла Прусу: жодна контрреволюція не пройде

Хмельницької обласної організації ВО “Свобода” відреагувала на заяву голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса, який звинуватив соратників Тягнибока в організації хуліганських дій у приміщенні облдержадміністрації 2 липня.

“Понад три місяці голова Хмельницької обласної державної адміністрації «ударівець» Леонід Прус затягував із призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров’я лікаря Майдану Бориса Ткача – нейрохірурга, активного учасника Революції гідности, який оперував активістів, рятуючи їм життя в день розстрілу 20 лютого на Майдані… Це природно виклало обурення громади, тож люди почали вимагали звільнення голови ОДА. Наляканий посадовець втік від громади через вікно. Своєю чергою, люди звернулися до Президента України та Кабінету Міністрів з вимогою звільнити Леоніда Пруса”, – йдеться у заяві, поширеній обласною організацією ВО “Свобода”.

“У відповідь на дії громади та активістів «ударівці» організували справжню «бандитську відповідь» і помсту. До 100 осіб, серед яких державні службовці від партії «УДАР», особи спортивної зовнішности, колишні активні «тітушки» з Кам’янця-Подільського увірвалися в кабінет першого заступника голови ОДА, одного з організаторів Революції гідности свободівця Олександра Симчишина. Місцеві «тітушки», «ударівці», а також колишні «регіонали» намагалися помститися націоналісту за Революцію гідності”, – заявляє “Свобода”.

У заяві хмельницька «Свобода» висловила обуреність спробам влаштувати в області контрреволюцію, із залученням до подій «тітушків» та держслужбовців, і вимагає від правоохоронних органів негайно провести розслідування та дати належну оцінку діям зловмисників.

“Громада не допустить фальшу та брехні, жодна контрреволюція не пройде, як і не пройдуть вчорашні методи «регіоналів». Слава Україні!” – кажуть у “Свободі”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 63

 1. Свобода реально достала. Мало людей похожих на людей. Очень мало,поговорить не с кем. Воспитания,ума, образования не хватает. Крики,рот до ворот,мат,глаза,как у придурков-пожалуй вся характеристика свободовца. Сабий плохо закончит,вряд ли людей обманешь,никто не проголосует после всего случившегося в нашем городе и стране.

 2. ну ,як сказав в лице мені один чиновник :”толи еще будет ой-йо-йой”.Я відповів – бійся.Організовуєтесь ,ригали ,це добре ,не потрібно шукати.Кількість м”яса на тілі не має значення.І підв”язки тепер голімі.Ви ще дуже сильні.Вся влада у вашому вірусі.Але вам _КАБЗДЕЦ

 3. ВО Свобода – Путіновська тема для збору компромата проти України . Це наволоч яку треба знищити . Поки вони будуть прикриватись гаслами ,,за громаду,, …… в країні не буде спокою, а в їхнього соратніка Путіна все нові аргументи.

  Ганьба зрадникам. Ні путіновські структурі.

  • згадайте хто дав повід для використання технології розділу держави у виборчій кампанії 2004 року. Тягнибок. Своїм спічем на горі Яворина. Зразу після цього кремлівські технологи і почали серію “країна на три частини”. хто весь час, до сьогоднішніх днів, давав інформацію та створював картинку, для проросійських інформносіїв про загрозу “нацизму”. Свобода. В більшості стратегічних питаннях позиція Свободи співпадає з інтересами Кремля. Наприклад по сланцевому газу.. і таких багато. Навіть сайт Свободи зареєстрованний в Россії))) А ми “москалів на гіляку”)))

 4. це дуже схоже на контрреволюцію, недарма Ядуха їздив до Корнійчука на прийом в Київ.

 5. хороша команда: Слон, Муха, Добрик, Кеша, Мирон, Окунь з мясокомбінату, Рижий – всі вони вже давно на олівці в УБОЗі.
  Всі вони прийшли до Симчишина за заявою.
  Бандити повертаються.

 6. Прус створює “свою” команду! вже мали Ядуху, а хто підтримує удар? Голова ОДА не компетентний безграмотний. А його “команда”це колишні риги а нині це ударівці. А хто незнав цього? Свобода на цих виборах заради миру України пожертвували відсотками так само як Правий сектор. Чому мало людей- бо відпустки немає людей .

 7. нам як громаді слід зрозуміти свою помилку – це удар( тому що туди утікли решіонали, які досі при владі.ГАНЬБА) .А Прус непідходить нам як голова ОДА.

 8. однозначно не буду голосувати за Свободу, і іншим буду радити!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.