Шепетівські міліціонери здали 18 л крові для поранених учасників АТО Шепетівські міліціонери здали 18 л крові для поранених учасників АТО

Майже 40 працівників Шепетівського райвідділу міліції протягом тижня здали 18 літрів кров для поранених учасників АТО. Як повідомляє сектор зв’язків з… Далі »

Прем’єр віднині Дон Кіхот Прем’єр віднині Дон Кіхот

Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну надто цинічно заявив, що всі, хто незадоволений зростанням цін і комунальних тарифів є агентами ФСБ…. Далі »

Облстат: за 6 місяців обсяг сільського господарства зріс на 8,4% Облстат: за 6 місяців обсяг сільського господарства зріс на 8,4%

У січні-червні 2014 р. загальне виробництво продукції сільського господарства Хмельничични збільшилось проти січня–червня 2013 р. на 8,4%, у т.ч. у сільськогосподарських… Далі »

Аварійні пам’ятки Кам’янця можуть потрапити до переліку інвестиційних програм-2015 Аварійні пам’ятки Кам’янця можуть потрапити до переліку інвестиційних програм-2015

Члени постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, спорту, туризму та інформаційного простору рекомендували Кам’янець-Подільській міській… Далі »

Сьомаки: подільська Хатинь Сьомаки: подільська Хатинь

18 липня – трагічний день в історії села Сьомаки Старосинявського району. Саме 18 липня 1943 року тут відбулися події, про які неможливо… Далі »

Робочі місця – гарантія соціальної стабільності Робочі місця – гарантія соціальної стабільності

На фоні повної дестабілізації всіх сфер життя на сході країни, влада забуває про необхідність врегулювання актульних питань повязаних із забезпеченням… Далі »

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння у Городку Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння у Городку

За фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання масовим отруєнням Городоцьким райвідділом міліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1… Далі »

Атомники переплатили рівнянам чверть мільйона за пальне Атомники переплатили рівнянам чверть мільйона за пальне

Відокремлений підрозділ Хмельницької АЕС за результатами тендера 14 липня уклав угоду з ТОВ “Західенергоресурс” на закупівлю пального загальною вартістю 1 млн…. Далі »

У I кварталі будівництво впало на 3,8% – облстат У I кварталі будівництво впало на 3,8% – облстат

У січні-червні 2014 р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 370,3 млн. грн, що на 3,8% менше порівняно… Далі »