Кам’янець-Подільський матиме альтернативний герб? Кам’янець-Подільський матиме альтернативний герб?

Організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін шукає мецената для створення герба Кам’янця-Подільського, який спроектував український дизайнер Андрій Єрмоленко. Єрмоленко намалював низку… Далі »

Справу Червонюка перенесли на 12 серпня Справу Червонюка перенесли на 12 серпня

Апеляційний суд Хмельницької області відклав розгляд чергового засідання у справі Дмитра Червонюка, яке було призначене на 25 червня. Причиною цьому стало різке погіршення стану… Далі »

Кам’янчани зняли відеокліп з молитвою про мир Кам’янчани зняли відеокліп з молитвою про мир

У студії звукозапису AURAMUSIC  днями записано новий кліп на пісню «Молитва». Над його створення працювали кам’янчани, яким небайдужа ситуація на… Далі »

Повернулися живі здорові;) Повернулися живі здорові;)

Повернулися живі здорові;) Краматорськ, Словянськ, Буча, Миколаївка. Відпочити і знову в бій. Ще багато роботи і багато прохань від військови… Далі »

На Хмельниччині внаслідок службової недбалості навколишньому середовищу завдано майже 5 млн. грн збитків На Хмельниччині внаслідок службової недбалості навколишньому середовищу завдано майже 5 млн. грн збитків

У ході реалізації оперативної інформації працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області виявлено… Далі »

Студент з Хмельниччини, який загинув на Сході, одержав ордена “За мужність” посмертно Студент з Хмельниччини, який загинув на Сході, одержав ордена “За мужність” посмертно

Президент України посмертно нагородив орденом “За мужність” III ступеня 20-річного шепетівчанина Максима Коваля. Як пише видання slavuta.info, 15 липня під час проведення… Далі »

Росія відмовила колишній хмельничанці у статусі біженки Росія відмовила колишній хмельничанці у статусі біженки

За повідомленням російського інформаційного агентства «Банкфакс», 37 громадян України мають намір брати участь в держпрограмі з надання сприяння добровільному переселенню… Далі »

У I кварталі промисловість Хмельниччини впала на 7,2% У I кварталі промисловість Хмельниччини впала на 7,2%

У I кварталі промисловість Хмельниччини впала на 7,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Головне управління статистики… Далі »