Росія відмовила колишній хмельничанці у статусі біженки

За повідомленням російського інформаційного агентства «Банкфакс», 37 громадян України мають намір брати участь в держпрограмі з надання сприяння добровільному переселенню до Росії співвітчизників, що проживають за кордоном. Всього до липня цього року з постановкою на міграційний облік звернулися 566 українців, проте вони не є біженцями або вимушеними переселенцями, пишуть «Аргументи і факти» з посиланням на крайове Управління федеральної міграційної служби.

У пріоритетному порядку приймаються заяви про видачу дозволу на тимчасове проживання. За програмою сприяння переселенню співвітчизників вони можуть претендувати на компенсацію за переїзд і провезення майна, оренду житла за півроку (не більше 7 тисяч рублів на місяць в Барнаулі і не більше 5 тисяч рублів на місяць в інших населених пунктах) і допомога від 10 тисяч до 20 тисяч рублів на кожного члена сім’ї. Крім цього переселенцям допомагають працевлаштуватися через службу зайнятості населення.

Проте самі переселенці призводять досить дивні аргументи свого рішення. Так, у коментарі «АиФ» колишня мешканка Хмельницької області України Надія Суртаєва заявила, що боїться за долю своїх дітей. Як приклад вона розповіла, що її старшого 16-річного сина погрожували забрати в українську армію, хоча відомо, що призов на Україну здійснюється з 18 років, Однак як стверджує сама пані Суртаєва, син хоче піти в армію в Росії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.