Спецрота МВС “Богдан” присягнулася на вірність Україні перед від’їздом у зону АТО Спецрота МВС “Богдан” присягнулася на вірність Україні перед від’їздом у зону АТО

Сьогодні 101 міліціонер патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» присягнув на вірність українському народові перед тим, як відправиться у зону АТО…. Далі »

Для учасників АТО запаслися донорською кров’ю Для учасників АТО запаслися донорською кров’ю

Хоча у Хмельницькій області й не оголошено «Тиждень добровільної здачі крові» для військових на Сході України, її запасів більш, ніж… Далі »

Майданівець вручив хмельницьким суддям фотокопію картини “Здирання шкіри з продажного судді” Майданівець вручив хмельницьким суддям фотокопію картини “Здирання шкіри з продажного судді”

Отаман Хмельницького козацького куреня ім. І. Нечая Українського козацтва і активіст Майдану Сергій Скоробогатий  подарував фотокопію картин «Здирання шкіри з продажного… Далі »

Хмельницькому перевізнику ПМП “Купава” анулюють ліцензію за смертельне ДТП? Хмельницькому перевізнику ПМП “Купава” анулюють ліцензію за смертельне ДТП?

Хмельницькому перевізнику ПМП “Купава” можуть анулювати ліцензію на здійснення пасажирських перевезень за смертельне ДТП, яке відбулося 11 червня цього року на маршруті… Далі »

Міносвіти збільшило ліцензійний обсяг підготовки юристів для Хмельницького університету управління та права Міносвіти збільшило ліцензійний обсяг підготовки юристів для Хмельницького університету управління та права

Акредитаційна комісія України під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта 8 липня збільшила квоту з підготовки фахівців-юристів для комунального закладу… Далі »

Хмельницьку набережну відремонтують за 4 мільйони Хмельницьку набережну відремонтують за 4 мільйони

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами торгів 4 липня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ізяславтрансбуд” на реконструкцію набережної… Далі »

Як Старосинявська громада підтримує українських військових Як Старосинявська громада підтримує українських військових

З  початком введення військового мобілізаційного режиму в країні, керівництво району та  громада Старосинявщини активізували спільні зусилля на допомогу українським військовим…. Далі »