Міносвіти збільшило ліцензійний обсяг підготовки юристів для Хмельницького університету управління та права

Акредитаційна комісія України під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта 8 липня збільшила квоту з підготовки фахівців-юристів для комунального закладу “Хмельницький університет управління та права”.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Збільшені квоти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра з напряму 6.030401 «Правознавство» з 75 – до 130 осіб за денною та з 50 – до 100 осіб за заочною формами навчання; за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста за спеціальністю 7.03040101 «Правознавство» з 65 – до 100 осіб за денною та з 40 – до 100 осіб за заочною формами навчання.

Як писав НГП, у 2013 році на підставі Ліцензії Міністерства освіти і науки України, виданої відповідно до рішення Акредитаційної комісії, Хмельницькому університету управління та права було набагато зменшено квоту на надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра та спеціаліста з напряму «Правознавство».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.