Екс-головний дитячий лікар Хмельницького приглядається на медичний департамент Екс-головний дитячий лікар Хмельницького приглядається на медичний департамент

Колишній головний лікар Хмельницької міської лікарні, депутат облради Іван Гуцул з’явився на хмельницьку Раду “Майдану”, аби заручитися підтримкою активістів очолити… Далі »

Прус попрощався з Очеретянком Прус попрощався з Очеретянком

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Віктора Очеретянка з посади директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Про це йдеться у… Далі »

Прокуратура судиться з Хмельницькою райрадою через пільговиків Прокуратура судиться з Хмельницькою райрадою через пільговиків

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері виявила порушення прав пільгових категорій громадян на безоплатний проїзд у… Далі »

У Мельника розіграють на конкурсі облаштування зупинок громадського транспорту У Мельника розіграють на конкурсі облаштування зупинок громадського транспорту

Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради розробило Положення про проведення конкурсу на надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з… Далі »

Сабій “почубив” Симоненка Сабій “почубив” Симоненка

Сьогодні у Верховній Раді зчинилася бійка. Як пише “Українська правда”, на засіданні парламенту в середу депутат від “Свободи” Олексій Кайда… Далі »

Інтернет підірвала нова версія хіта про Путіна Інтернет підірвала нова версія хіта про Путіна

У мережі Інтернет з’явився новий хіт про російського президента Володимира Путіна, слова якого були вдало покладені на мелодію всім відомої дитячої пісеньки… Далі »

Фразеоліки Фразеоліки

Як відомо, сміх продовжує життя. І речі, які відбуваються довкола нас, можуть нести різне комічне забарвлення. До прикладу, події 2… Далі »

Кого зачепить мобілізація? Кого зачепить мобілізація?

Ухвалена  Радою мобілізація вже третя за останні чотири місяці. Дві попередні мобілізаційні черги були здійснені також відповідно указів Президента (але… Далі »

Аграріїв Хмельниччини агітують підтримати губернатора Пруса на перепризначення Аграріїв Хмельниччини агітують підтримати губернатора Пруса на перепризначення

З керівниками сільськогосподарських підприємств Хмельниччини ведуться розмови про висловлення підтримки діючому голові облдержадміністрації Леоніду Прусу щодо його перепризначення на займану… Далі »

Міліція: за події 2 липня у ОДА винні нестимуть саме кримінальну відповідальність Міліція: за події 2 липня у ОДА винні нестимуть саме кримінальну відповідальність

На вимогу громадської ради при Хмельницькій ОДА, обласна міліція відзвітувала про хід справ з приводу подій 2 липня. Раду цікавило… Далі »