Міліція: за події 2 липня у ОДА винні нестимуть саме кримінальну відповідальність

На вимогу громадської ради при Хмельницькій ОДА, обласна міліція відзвітувала про хід справ з приводу подій 2 липня. Раду цікавило питання безпеки перших осіб області, чи знайденні винні у побитті губернатора та чи відсторонені від роботи представники міліції, які 2 липня не приймали жодних дій.

Звітувати прийшов заступник начальника обласної міліції Роман Гаврилюк. Він повідомив, що відкрито 5 кримінальних проваджень, одне з яких було закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину, трьом людям оголошено підозру, один з них перебуває у всеукраїнському розшуку.

«Ніхто з обвинувачених не уникне кримінальної відповідальності. Людину, яка перебуває у державному розшуку, міліція обов’язково доставить у відділок», – запевнив Гаврилюк.

Також міліціянт визнав й недопрацювання правоохоронних органів й те, що його підлеглі не виконали свій професійний обов’язок, а в момент заворушень в ОДА стояли осторонь.

«Зараз проводиться внутрішнє розслідування, відносно деяких правоохоронців також відкриті кримінальні провадження за ст. 367 «Службова недбалість». Ці міліціонери також постануть перед законом», – наголосив він.

Та дивним залишається той факт, що міліціонери, яких звинувачують у невиконанні службових обов’язків досі не відсторонені від справ і надалі працюють у лавах МВС.

Громадськість також цікавило питання організатора заворушень, і не тільки щодо Леоніда Пруса, а й деяких інших посадових осіб.

«Щоразу розбір польотів здійснюють одні й ті ж люди, це видно по обличчям, всі знають до якої вони політичної сили належать. Ось нас цікавить, чи йде напрацювання щодо ідентифікації організатора всіх цих дій», – питання звучало в сторону міліції.

Роман Гаврилюк сказав, що органи слідства працюють над цим питанням, також проводяться оперативно-технічні заходи.

Слово взяв також й губернатор Леонід Прус. Він наголосив на тому, що не потрібно зосереджувати увагу на подіях 2 липня та його особистій безпеці.

«Треба охороняти не тільки перших осіб області, а й всіх громадян», – резюмував Прус.

Довідка НГП. Кримінальні провадження відкриті за двома стаття. Два провадження за ст. 296. «Хуліганство», максимальна санкція якої – позбавлення волі на 7 років та два провадження за 345. «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», максимальна санкція якої – позбавлення волі на 14 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Тут без гільотини не розберешся!

  2. Прийдуть брати з війни, чи помоможуть тут “оперативно-технічні заходи” та праця над цим питанням ? Скільки викинуто податків,народних коштів на зарплату МВД, ремонту буди для контори, тролейбусів, ще не кінець виділенням коштів для людей,що стали каліками,пораненим. А скільки людей, наших братів,що воюють будуть психологічно скалічено? Хтось над цим думає? Всім відомо психологчний синдром афганців, чорнобильців та інших учасників бойових дій! Не оперативно діють посадові особи нашого УМВД. Страхуються, бо що буде потім, у майбутньому? Але і повина бути відповідальність НАРОДУ! Але,хто їм із юристів доводить простим людям це? А народ має право тільки на виборах сказати своє слово! Ось,що говорили мудрі греки,так,так, греки, а не інші посадові особи,що нібито вони,- “МАЄТЕ, ЩО МАЄТЕ”! Ми вже маємо на душу населення бог один знає скільки цих “горе-юристів”. Але дісно МАЄМО-ЩО МАЄМО, Поки буде політична бійня, ці щурі будуть завжди гризтися, бо вони іншого нічого не вміють робити!Люди споконвіку не любили владу, бо вона і на то влада! Значна більшість населення міркує стандартно, влада-це гроші, а гроші-це влада, яка різниця, які гроші, вони ж не пахнуть. А ось влада пахне, – але коли влада користується вибірковістю в своїх розумозаключній риториці, вона починає смердіти. Тоді все_кінець такій владі, по якій би цій квоті вона не була призначена.Війна затяжною не буде! По любому остатки наших братів прийде до рідної домівки! Тоді і вони скажуть своє слово. “Не словом, а ділом”

    • На Майдані загинули патріоти,гинуть на сході кращі украінці,а тим часом по квотах ділять посади,грошові потоки,хизуються,брешуть,піаряться на зборах коштів посадовці,плачуть,коли ім громада заявила незгоду на іх брехню,то вони міліціею прикриваються.А міліція при чому.Не брешіть людям,служіть для них,слухайте громадську думку,не повторюйте помилок минулого-не розуміють чи не хочуть.Якби послухали,не гралися в політичні ігри кожен за своіх людей,за люббіювання,вас би народ не чіпав.Самі довели до цього.Тепер міліція мае роботу,замість реального розкриття крадіжок,вбивств і т.п.Буде ще не один Майдан,бо нічого не змінилося в головах чиновників.Краіна в стані війни.Стоять заводи,а на них можна ремонтувати техніку для арміі,модифікувати іі як це роблять в поьових умовах солдати,треба думати владі як армію укріпити,а вони посади ділять.Ганьба.Ім після такого треба йти у відставку,а не підтримку шукати.Найдуться інші і толковіші керівники,такі е в області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.