У Хмельницькому з’явиться графіті розміром з десятиповерхівку У Хмельницькому з’явиться графіті розміром з десятиповерхівку

У Хмельницькому (мікрорайон Південний Захід) з’явиться графіті розміром з десятиповерхівку. Про це розповів НГП координатор арт-проектів Кам’янець-Подільського фестивалю «Республіка» Андрій… Далі »

Знову в зону АТО Знову в зону АТО

У четвер 10.07.14 автомайданівці знову вирушають в зону АТО. А саме до в/ч В-2233. Просимо усіх хто хоче передати посилки… Далі »

Хто має право на субсидії за комунальні та як їх отримати? Хто має право на субсидії за комунальні та як їх отримати?

З першого липня суттєво піднялись ціни на комунальні послуги. Водопостачання та водовідведення, електроенергія, газ та тепло коштуватимуть тепер чи не… Далі »

Для Пруса і Гончара громадськість започаткувала щомісячник День влади Для Пруса і Гончара громадськість започаткувала щомісячник День влади

Громадська організація “Хмельницький майдан” звернулася до голів облдержадміністрації Леоніда Пруса і обласної ради Іван Гончара, щоб проводити з липня цього року… Далі »

Апеляційний суд зекономив Дерикоту 500 гривень Апеляційний суд зекономив Дерикоту 500 гривень

Апеляційний суд Хмельницької області скасував постанову Хмельницького міськрайонного суду, який 18 квітня визнав винним екс-голову Хмельницької облради Миколу Дерикота у… Далі »

На Хмельниччині у червні інфляція підскочила на 1,3% На Хмельниччині у червні інфляція підскочила на 1,3%

На Хмельниччині у червні інфляція зросла на 1,3% порівняно з травнем. Про це повідомляє Головне управління статистики в області. На… Далі »