Для Пруса і Гончара громадськість започаткувала щомісячник День влади

Громадська організація “Хмельницький майдан” звернулася до голів облдержадміністрації Леоніда Пруса і обласної ради Іван Гончара, щоб проводити з липня цього року в області щомісячний День влади.

“Вважаємо доцільним, щоб цей захід проводився у формі відкритої зустрічі з громадою високопосадовців області, зокрема, перших осіб ХОДА та обласної ради, їх заступників, директорів департаментів та начальників управлінь на засіданні Ради “Майдан” у присутності активу області”, – говориться у зверненні, яке підписав головуючий Ради Алім Міщук.

звернення

Майданівці пропонують носіям влади відзвітувати про виконання покладених на них обов’язків.

День влади пропонується проводити у позаробочий час у третю п’ятницю місяця о 17.30 в будинку Хмельницької облради.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 49

  1. Корнійчук сволоч! Керує Прусом,як хоче. Зробив з нього голову(не вдалий вибір). Це жорстока реальність,коли при владі тупий,слабкий,безхарактерний,двулікий і продажний чорт. Йому дали завдання і він виконує. Домовився за гроші (щоб лишилися на посадах) Заярнюк , Продан , Махнюк , бригадир , Вавринчук і повірте мені,з багатьма іншими. Це прослідковується. Прус! Іди сам,через вікно бажано,уже не здивуєш нікого,весь світ бачив цю стидобу. Сам піди волк позорний.

    • Марина, таке відчуття що тебе Прус з Корнійчуком трахали цілу ніч куда попало і не заплатили повії гроші)

  2. Що за звітність і перед ким? Народ їх не обирав,вони себе самі обрали. Я думаю,що досвід Міщука знадобиться-немає керівника департаменту апк. Просися і покажи роботу на полях . Земель же в нього повно. Його якщо пролюструвати,то можна і посадити. Квартири,будинок,машини-не дешеві. Це він чесною працею заробив? Козел! Хоче впливати на роботу,вперед на вибори,подивимось пройде,чи ні?!

  3. Нехай доповідають,якщо дебіли. Перед ким? Дуже цікавить це питання.там дійсно,старенькі з апаратами в вухах,а молоденьки із справками. Куди ми йдемо? В прірву?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.