Фінінспекція виявила півмільйона втрат у Кам’янець-Подільській райдержлікарні ветеринарної медицини Фінінспекція виявила півмільйона втрат у Кам’янець-Подільській райдержлікарні ветеринарної медицини

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили порушення, які призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш ніж півмільйона… Далі »

59 випускників-прикордонників зголосилися служити на Східному кордоні 59 випускників-прикордонників зголосилися служити на Східному кордоні

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім.. Б.Хмельницького відбувся випуск курсантів. 59 молодих  офіцерів виявили бажання служити на східних… Далі »

У Деражні увічнили пам’ять Бориса Олійника У Деражні увічнили пам’ять Бориса Олійника

Людина живе стільки, скільки живе пам’ять про неї. Ім’я уродженця с. Божиківці Деражнянського району Бориса Олійника знають по всій Україні…. Далі »

Казначеї допомогли Хмельницькій ОДА освоїти “наліво” 300 тисяч Казначеї допомогли Хмельницькій ОДА освоїти “наліво” 300 тисяч

Службою безпеки України виявлено та задокументовано протиправну діяльність службових осіб Державної казначейської служби України. Якм інформує прес-центр СБУ, за сприяння… Далі »

На Хмельниччині прокуратура вимагає поновлення прав переселенців із Криму та Донбасу На Хмельниччині прокуратура вимагає поновлення прав переселенців із Криму та Донбасу

Органи прокуратури Хмельницької області виявили порушення органами державної влади та місцевого самоврядування вимог Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян… Далі »

На Хмельниччині випробовують перший відремонтований в Україні зенітно-ракетний комплекс На Хмельниччині випробовують перший відремонтований в Україні зенітно-ракетний комплекс

В одній з зенітних ракетних частин Повітряних Сил Збройних Сил України інтенсивно тривають здавально-приймальні випробування зенітного ракетного комплексу Бук М1…. Далі »

В захопленому територіальною громадою приміщенні провели обшук В захопленому територіальною громадою приміщенні провели обшук

Проте зробити це вдалось не відразу – представники самооборони перешкоджали цьому та не пускали правоохоронців всередину будівлі. “Документи на громадську… Далі »

Зона вільної торгівлі. Де місце селян? Зона вільної торгівлі. Де місце селян?

Цінність європейського вибору є безумовним пріорітетом розвитку українського суспільства. А тому, правильність зовнішьнополітичного курсу керівництва держави наразі не викликає жодних… Далі »

Із привокзальної площі Хмельницького почали демонтувати торговельні кіоски Із привокзальної площі Хмельницького почали демонтувати торговельні кіоски

На площі перед залізничним вокзалом Хмельницького, окрім ремонтних робіт, від сьогодні розпочато ще й демонтаж торговельних кіосків. Люди обурені, оскільки… Далі »

Дерикоту оголосили підозру про вчинення кримінального правопорушення Дерикоту оголосили підозру про вчинення кримінального правопорушення

Колишньому голові Хмельницької обласної ради Миколі Дерикоту прокурор області оголосив підозру про вчинення кримінального правопорушення. Це сталося сьогодні. Фігурант справи… Далі »

У Кам’янці освятять вежу-дзвіницю У Кам’янці освятять вежу-дзвіницю

У ці дні старовинне місто над Смотричем відвідує чимало вірмен. Упродовж 27-28 червня в Кам’янці-Подільському відбувається ряд заходів, організованих Союзом… Далі »

Хмельницький без бомбосховищ: інструкції на випадок війни Хмельницький без бомбосховищ: інструкції на випадок війни

У разі оголошення “особливого” стану хмельничани можуть тимчасово ховатися хіба що у підвалах. Громадян також будуть вивозити у безпечні зони…. Далі »

Прокуратура області не може покласти край самоуправству псевдотериторіальної громади через питання законодавства Прокуратура області не може покласти край самоуправству псевдотериторіальної громади через питання законодавства

Прокуратура області не може покласти край самоуправству псевдотериторіальної громади Хмельницького, яка самовільно захопила комунальну власність на вул. Кам`янецькій 38 (там раніше була перша аптека… Далі »

Команда Новоушицького району перемогла у спартакіаді державних службовців Команда Новоушицького району перемогла у спартакіаді державних службовців

Відбулась XVII Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області. Учасники випробували свої сили у наступних видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи,… Далі »

Прокуратура захистила права дітей-пільговиків Прокуратура захистила права дітей-пільговиків

Результати перевірок додержання законодавства, спрямованого на захист житлових та майнових прав соціально незахищеної категорії дітей, озвучив заступник прокурора Хмельницької області… Далі »

На заступника голови ОВК 190 намагаються повісити зловживання голови комісії На заступника голови ОВК 190 намагаються повісити зловживання голови комісії

Державна фінансова інспекція у Хмельницькій області пред’явила звинувачення заступнику голови ОВК 190 (Хмельницький) Віталію Шведу за наслідком проведеної ревізії з… Далі »

На сході України загинув ще один наш земляк На сході України загинув ще один наш земляк

Підтвердилась інформація, що на борту вертольота, збитого терористами 24 червня під Слов’янськом, був уродженець села Михайлючка Шепетівського району Руслан Мазунов…. Далі »

Торік на Хмельниччині при рекордному валі зібраного зерна займатися с/г було нерентабельно Торік на Хмельниччині при рекордному валі зібраного зерна займатися с/г було нерентабельно

За підсумками сільськогосподарської діяльності у 2013 році сільськогосподарськими підприємствами Хмельницькоъ області (великими та середніми) отримано 768,2 млн.грн. чистого прибутку, що… Далі »

Донські козаки залишили у себе паспорти та мобільні телефони хмельницьких бійців Донські козаки залишили у себе паспорти та мобільні телефони хмельницьких бійців

Три тижні військові зонального відділу військової служби правопорядку перебували у полоні Донських козаків. Зараз – усі вдома. Згідно з наказом,… Далі »

Європейський Союз – рівноправне економічне членство Європейський Союз – рівноправне економічне членство

Як відомо, Україна планує підписати економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом 27 червня цього року. Проект Угоди викликав… Далі »