Секретараем Ради суддів України обрано суддю Апеляційного суду Марцинкевича Секретараем Ради суддів України обрано суддю Апеляційного суду Марцинкевича

Секретарем Ради суддів обрано суддю Апеляційного суду Хмельницької області Анатолія Марцинкевича. 20 червня його обрали делегати XII з`їзду суддів України,… Далі »

Гладуняк + Колісніченко = розлучення з “Батьківщиною”? Гладуняк + Колісніченко = розлучення з “Батьківщиною”?

Баталії довкола редакторського портфеля “Подільських вістей” підняли на поверхню внутрішній конфлікт, який тлів в обласній “Батьківщині”. Сьогодні, 20 червня бютівець… Далі »

Як голосували депутати ради за претендентів Лічмана і Колісніченко на редакторство “Подільських вістей” Як голосували депутати ради за претендентів Лічмана і Колісніченко на редакторство “Подільських вістей”

У розпорядженні “Незалежного громадського порталу” опинилися поіменні голосування депутатів Хмельницької обласної ради за призначення редактора редакції газети “Подільські вісті”. Нагадаємо, що… Далі »

Депутати Хмельницької облради можуть не відпустити батальйон тероборони у зону АТО Депутати Хмельницької облради можуть не відпустити батальйон тероборони у зону АТО

Депутати Хмельницької обласної ради можуть заборонити батальйону територіальної оборони брати участь у антитерористичній операції на Сході України. Про це у… Далі »

Щодоби хмельницький водопровід втрачає 24 тисячі “кубів” води Щодоби хмельницький водопровід втрачає 24 тисячі “кубів” води

Як відомо, уже з першого липня за все, що показуватимуть у наших квартирах лічильники води, спожитої з комунального водопроводу, хмельничани… Далі »

Кримчанам допоможуть з роботою на Хмельниччині Кримчанам допоможуть з роботою на Хмельниччині

Хмельницька обласна служба зайнятості готова допомогти кримчанам та жителям східних областей України з працевлаштуванням. Реєстрація місця проживання цьому не завада…. Далі »

У Хмельницькій області за 5 місяців будівництво зросло на 0,5% У Хмельницькій області за 5 місяців будівництво зросло на 0,5%

У січні-травні 2014 р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 292,2 млн. грн, що на 0,5% більше порівняно… Далі »

Сепаратисти зі сходу третій тиждень тримають у полоні хмельницьких військових Сепаратисти зі сходу третій тиждень тримають у полоні хмельницьких військових

Сепаратисти зі сходу вже третій тиждень тримають хмельницьких військових у полоні. Обіцянки, хоч кого, випустити не дотримуються П’ятеро хмельницьких бійців… Далі »

На дереві, що росло на одному з цвинтарів Хмельницького району, проявився хрест На дереві, що росло на одному з цвинтарів Хмельницького району, проявився хрест

На зрізі сорокарічної ялини, яка росла  на сільському цвинтарі в Моломолинцях Хмельницького району і трісла під тиском вітру, проявився хрест…. Далі »