Хмельничани пройшли по місту поминальною ходою Хмельничани пройшли по місту поминальною ходою

Сьогодні у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні містяни пройшли по місту поминальною ходою. Ініціатором акції виступила… Далі »

У Мельника до Дня міста проведуть фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив” У Мельника до Дня міста проведуть фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив”

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради Дня міста проведе фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив”. Таке рішення буде ухвалене на найближчому засіданні виконкому. Метою фотоконкурсу… Далі »

Депутатська фракція “Батьківщина” залишиться без Гладуняка? Депутатська фракція “Батьківщина” залишиться без Гладуняка?

Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді Іван Гладуняк заявив про складання повноважень керівника фракції. Це відбулося 20 червня… Далі »

Рада “Майдан” не бере до себе “Автомайдан” і клон “Самооборони” поки не зав’яжуть із псевдтергромадою Рада “Майдан” не бере до себе “Автомайдан” і клон “Самооборони” поки не зав’яжуть із псевдтергромадою

Хмельницька Рада “Майдан” відмовилася вклювати до свого складу громадські організації “Автомайдан-Хмельниччини” і  “Хмельницький. Громадський контроль і самооборона” поки вони не… Далі »