Депутатська фракція “Батьківщина” залишиться без Гладуняка?

Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді Іван Гладуняк заявив про складання повноважень керівника фракції.

Це відбулося 20 червня на закритому партійному бюро обласної “Батьківщини”, йдеться у блозі Віталія Тараненка.

Гладуняк фактично пішов проти рішення бюро, яке постановило на найближчій сесії не підтримувати жодної кандидатури на посаду редактора “Подільських вістей”. Керівник фракції наполягав, щоб однопартійці висловили довіру Тетяні Колісніченко.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Після того, як Гладуняк майже одноголосно отримав відмову від членів бюро, він в усній формі сказав, що не бажає очолювати депутатську фракцію.

Керівництво обласної  “Батьківщини” має намір винести це питання на розсуд самої фракції. Якщо Гладуняк підтвердить раніше озвучені наміри, його пост тимчасово займе один із заступник керівника фракції.

Джерела НГП наголошують, що у разі складання повноважень керівника фракції, Гладуняк продовжуватиме впливати на 85% членів фракції.

Наразі  депутатська фракція ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді нараховує 26 депутатів із 104-ох зареєстрованих.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. ПОДИВІТЬСЯ НА ЦІ ПИКИ!!! Це просто жах! Яке лицемірство! В доказ цього прочитайте статтю за цією ссилкою і все стане на свої місця,панове.http://www.unian.ua/politics/383100-yak-mistsevi-knyazki-obzavodyatsya-stolichnoyu-maetnistyu.html

  • Анно Франчук, ви в дзеркало давно дивилися, що чужими пиками переймаєтеся?)))))))))))))))))))))

   • Анна Франчук, яку я знаю, дуже гарна молодиця і на неї любо подивится, а запитання хмельничанки дурнувате й марне і її уже чекають в обласній психлікарні

 2. Якщо не помиляюсь,це фото зроблено після того, як у Києві розігнали та побили Євромайдан. ПИКИ – ТІ, ХТО ТОДІ НЕ ВИЙШОВ НА ПЛОЩУ І ПРОДОВЖУВАВ ЛИЗАТИ ДУПУ злочинній напівдебільній владі (як, до речі, і весь колектив “Подільських вістей”) . А статейка ця за ссилкою вже занадно старенька, вже не цікаво, надивилися хаток…

 3. все одно Лічману пізд-ц.

 4. Наші люди можуть пробачити все: зраду, брехню, навіть кримінал (це я про януковича та його братію, яким оці старі пердуни з радянського бадилля стільки років лизали сраки). Але таланту та вроди (це про Тетяну Колісниченко) не пробачать ні-ко-ли!

 5. Розвалюється батьківщина і це добре!!

 6. Чи то варте, щоб про нього аж стільки мусолити?

 7. Гладуняхер – злодюга і бандюга

 8. Собаці собача смерть

 9. Колісніченко продала свою газету і зрадить Україну!

  • От ти дурне! Яку СВОЮ газету вона продала? Вона в неї була? Вона там найманий працівник, як і всі інші. Не знаєш, не пиши дурні.

 10. цікаво спостерігати як писаки гризутьтся)

 11. ну на фото видно яка врода! дійсно пише колега.а не якісь там аноніми,дурні журналісти,що гризуться.Вони ж геть усі і в тому числі тетяна -зубочистки в писку олігархів.А стаття хоч і не нова,дісно потрібно зафотографувати закінчений обєкт.але і до нього руки дійдуть ,бо вже ним зацікавилась генпрокуратура.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.