Фракція “Батьківщини” попросила Гладуняка ще покерувати ними

Депутат Іван Гладуняк підтвердив свій статус керівника депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“На засіданні фракції “Батьківщини”, яке відбулося 24 червня, розглядалися питання переобрання голови і заступників депфракції. Одностайно 24 обранці підтримали мою кандидатури на посаді голови. Так само, без заперечень, отримали підтримку двоє моїх заступників: Олег Хавронюк і Володимир Гаврилюк (Гаврилюк зайшов замість Віктора Адамського, який працює першим заступником голови облради – НГП)“, – наголосив Гладуняк.

Як  писав НГП,  20 червня на закритому партійному бюро обласної “Батьківщини” керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді Іван Гладуняк заявив про складання повноважень керівника фракції.

Він фактично пішов проти рішення бюро, яке постановило не підтримувати жодної кандидатури на посаду редактора “Подільських вістей”. Гладуняк наполягав, щоб однопартійці висловили довіру Тетяні Колісніченко.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Гладуняк вже сам не знає що хоче.. То складає обовязки, то вимагає у депутатів нового вотуму довіри. Надоїло. Пора вже згадати вимогу Майдану про повне перезавантаження влади, розігнати облраду, де досі колотять регіонали і зрадники, і обрати нову.

 2. безхребетна батьківщина не може навести лад у своїй фракції,стидоба

  • ця фракція тільки називається “Батьківщина”. Насправді там бютівців, справжніх і з партійним квитком і партстажем не більше 5-6 чоловік. Все решта – просто люди Гладуняка, яких він напихав Васі Кравчуку у список користуючись роз3,14здяйством останнього. Коли Вася прозрів, то вже пізно було – люди Гладуняка не раз самого Васю посилали далеко-далеко, завжди голосували як Гладуняк і какати хотіли на партію, її лідера.

 3. Тут все просто , – рада обиралась при регах і опозиція в особі фракцій Батьківщини , Свободи і “ФЗ???” була в значній меншості .Те що зараз де юре ліквідувалась фракція ПР не означае що вони не мають фактичної хоч і не так орган. але більшості .Що і показують голосування , особливо ,що стосуеться кадрових змін та люстрації. В деякій мірі погоджуюсь з попереднім коментарем щодо доцільності зміни облради , але де е гарантія , що знову не оберуть тепер/колишн депутатів під прапорами нових парт-політ проектів і створення “Солідарної ” групи в раді не спроста , тільки глянути хто там? і плакати хочеться.
  А щодо теми Глад – Колесн. Ця тема навязлива, це вже задрало. Врешті , важко назвати Тетяну Сергіївну дурною і не грамотною жінкою, талановитий журналіст , прогресивний голов.ред не кажучи що автор таких місцевих проектів як Проскурівськиї телеграф , Сімейної газети , тої ж Народної газети Є (сайту). Однозначно що принесла зміни . принаймі багато користі в загниваючий колектив Подільки., який “зсередини” вже ніхто не змінить, чув вона хотіла вже на наст, сесії представити депутатам концепцію її транформацію у ГРОМАДСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ МЕДІА П-СТВО з друк. прод , цікавим сйтом , а в перспективі і інтернет ТВ . НЕ судилось , шкода. Може Гладуняк і не однозначна фігура , але в даній ситуації тверезо кажучи важко назвати його не правим у підтримці даної кандидатури.не так вже багато в Хмельницькому редакторів , не кажучи вже про талановитих, може хтось і заздрить але це факт.

 4. Олексюк Вадим -прекрасна людина і редактор. А що редакторами народжуються? Тоді Колісніченко має древню професію!!!

  • ось вона – найкраща кандидатура! Пропоную Вадима Олексюка на редактора ПВ. Грамотний, неупереджений, справді позапартійний, авторитетний серед журналістів і без понтів.

 5. А я пропоную Катю Миронову!Чим не редактор !Класна баба,дійсно ні редакторами,ні Журналістами не народжуються! Є ще півсотні кандидатур!І всі класні!

  • Анно, перепрошую, а хто це Катя Миронова? ніразу не читав цю авторку в наших газетах.

 6. Знаю і Вадима Алексюка, як дуже хорошу людину, підприємливого, доброго, але не дотягує він до редактора великої обласної газети. І Петра Воробья знаю, як талановитого письменника, він книжки пише – зачитаєшся. Але він, на жаль, не менеджер. Не може бути людина талановита в усьому. І Таню Колісніченко знаю. Може вона і не супер-талановитий журналіст, бо справді, пише вона може й не дуже високохудожні статті, але як редактор-менеджер, вона величезний талант. Креативна, просунута, постійно навчається, удосконалюється. Подільським вістям Колісніченко справді дала б друге дихання. Ті журналісти, хто хотів би там працювати, а їх там вистачає, їздили б на навчання, стажування за кордон, на які вони ніколи не їздили і теж би робили зовсім інше видання, те, якого вимагає час. І не треба думати, що люди у селі забиті і будуть завжди “хавати” неякісну інформацію. Світ не стоїть на місці, вже і до села дійшов Інтернет, поволі доходить цифрове телебачення, а Подільські вісті лише змінили назву з Радянського Поділля, але зміст від того не змінився, ті ж самі пропагандистькі статті. Бо, на жаль, їхні старі кадри уже по-іншому писати не вміють, а молодь там без професійної освіти, здебільшого, після педагогічних вузів, де їх просто вчать грамотно писати, а журналістської майстерності вони уже вчаться в редакції, у тих самих старих кадрів, які ще закінчували журналістику (пропагандистику) при Радянській владі. Жодні сучасні тренінги, курси чи ще щось молодші журналісти подільських вістей не відвідують, то звідки у них візьметься свіжий погляд, креативність, новий підхід до професії? А ще цей безбожний алкоголізм, це бл****ство… Коли там вчитися чомусь новому? Ось чому Колісніченко там не хочуть бачити, бо доведеться почати працювати і змінюватися, а їм так тепло і добре у своєму болоті… І Гладуняк, Гончар зі своєю “Свободою”, яку ніби-то так палко полюбила Колісніченко, тут ні до чого, це так, окозамилювання. Правда ж лише в одному – в болоті, в якому погрузнили Подільські вісті, і вичищатися з нього не хочуть.

 7. примітивно мислить голос логіки!Які тренінги,куди їздити за кордон?Ви почитайте Маліша Петра.Які йому тренінги потрібні!Того ж Лічмана-підніміть підшивку газети!Нехай проводить в своїй газеті оголошень тренінги,бо там жодного журналіста немає.Щоб судити журналістів,потрібно тямку мати.Пошліть в спілку журналістів публікації ПВ і писанину газети Є і вам дадуть відповідь професіонали.Тоді побачите кому потрібні тренінги. Не смішіть людей!складається враження,що ті хто пише такий бред,ніколи не читали серйозні публікації в ПВ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.