У Хмельницькому “Ощадбанк” “розкуркулив” депутатів на підтримку армії У Хмельницькому “Ощадбанк” “розкуркулив” депутатів на підтримку армії

Хмельницьке відділення “Ощадбанку” влаштувало ярмарок із продажу сертифікатів казначейських зобов’язань “Військові” номіналом 1000 гривень перед пленарним засіданням сесії облради 18 червня. Депутати обласної… Далі »

Сім’я загиблого солдата-учасника АТО одержала грошову компенсацію від облради Сім’я загиблого солдата-учасника АТО одержала грошову компенсацію від облради

Депутати Хмельницької обласної ради виділили з резервного фонду обласного бюджету 260,4 тис. грн. дружині загиблого молодшого лейтенанта 51-ї окремої механізованої… Далі »

«Хмельницькгаз» зібрав кошти на бронежилети для української армії «Хмельницькгаз» зібрав кошти на бронежилети для української армії

Колектив ПАТ «Хмельницькгаз» надав гуманітарну допомогу в сумі 100 тисяч гривень Хмельницькому батальйону територіальної оборони на придбання 23 бронежилетів «Ескорт»… Далі »

На Хмельниччині працює спецназ ДАІ На Хмельниччині працює спецназ ДАІ

На українські дороги повернули підрозділ «Кобра», які раніше було розформовано, а потім перейменовано в «спецзагін ДАІ» З 16 червня 2014… Далі »

У виправних колоніях Хмельниччини допускають порушення законодавства з охорони праці У виправних колоніях Хмельниччини допускають порушення законодавства з охорони праці

Органи прокуратури Хмельницької області спільно з контролюючими перевірили в установах виконання покарань та органах внутрішніх справ додержання прав в’язнів. Унаслідок… Далі »

На Хмельницькій АЕС визначать працездатність систем оповіщення На Хмельницькій АЕС визначать працездатність систем оповіщення

26 червня згідно з графіком «Перевірки локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ХАЕС у 2014 році» відбудеться перевірка системи оповіщення Хмельницької АЕС… Далі »

Депутати виділили 2,2 млн. грн. на купівлю бронежилетів Депутати виділили 2,2 млн. грн. на купівлю бронежилетів

Депутати Хмельницької обласної ради більшістю голосів прийняли рішення виділити 2,2 млн. грн. для купівлі бронежилетів. Зокрема, 150-200 нових бронежилетів 5… Далі »

Конкурс на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні»: чесні умови для всіх? Конкурс на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні»: чесні умови для всіх?

До оголошення результату відбору кращого пам’ятника на честь Героїв «Небесної сотні» залишаються лічені дні. Якби не одне «але». Пам’ятник, тим… Далі »

Жоден із кандидатів на посаду редактора “Подільських вістей” не отримав депутаської більшості Жоден із кандидатів на посаду редактора “Подільських вістей” не отримав депутаської більшості

Депутати обласної ради не визначились з кандидатурою на посаду редактора газети “Подільські вісті” . Резонансним питанням 24 сесії було призначення… Далі »

Депутат Катеринчук звинуватив “Свободу” у дестабілізації соціально-економічної ситуації в області Депутат Катеринчук звинуватив “Свободу” у дестабілізації соціально-економічної ситуації в області

У своєму виступі на 24 сесії 6 скликання обласної ради депутат Микола Катеринчук звинуватив політичну партію “Свобода” у дестабілізації соціально-економічної… Далі »

У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВАЛИТЬСЯ ЧЕРГОВА ПАМ’ЯТКА АРХІТЕКТУРИ У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВАЛИТЬСЯ ЧЕРГОВА ПАМ’ЯТКА АРХІТЕКТУРИ

Через відсутність державного фінансування на реставрацію архітектурної спадщини в Кам’янці-Подільському стався черговий обвал. Цього разу міжповерхових перекриттів в головному корпусі… Далі »

У Хмельницькому є куди здати відпрацьовані батарейки та акумулятори: адреси У Хмельницькому є куди здати відпрацьовані батарейки та акумулятори: адреси

Всім відомо, що використані батарейки та акумулятори мобільних пристроїв не можна викидати у звичайний смітник. Потрапляючи разом з побутовими відходами… Далі »

Псевдотериторіальна громада Хмельницького продемонструвала епістолярне невігластво Псевдотериторіальна громада Хмельницького продемонструвала епістолярне невігластво

Самопроголошена територіальна громада Хмельницького, вимагаючи в обласної ради надати дві кімнати, показала свою безграмотність у листуванні з представницьким органом влади. Відповідний… Далі »

Колектив редакції “ПВ” попередив депутатів обради, що не допустить до редкрісла “чужу” Колектив редакції “ПВ” попередив депутатів обради, що не допустить до редкрісла “чужу”

Колектив редакції газети “Подільські вісті” напередодні голосування депутатів Хмельницької облради за призначення редактора опублікував статтю, в якій наголосив, що несприйме… Далі »

На дороги Хмельниччини уряд передбачив 25 млн. грн На дороги Хмельниччини уряд передбачив 25 млн. грн

Кабінет міністрів України ухвалив зміни до постанови “Деякі питання використання у 2014 році коштів, залучених у 2012 році під державні гарантії… Далі »