Жоден із кандидатів на посаду редактора “Подільських вістей” не отримав депутаської більшості

Депутати обласної ради не визначились з кандидатурою на посаду редактора газети “Подільські вісті” .

Резонансним питанням 24 сесії було призначення редактора газети обласної ради та адміністрації. На цю посаду претендували два журналісти: Петро Лічман, якого підтримав колектив видання, та Тетяна Колесніченко, яка заручилася підтримкою Ради Майдану.

Після обговорення цього питання, рейтинговим голосуванням більшість отримала Тетяна Колесніченко (38 проти 15 депутатів). Однак, при голосуванні за затвердження кандидатури пані Тетяни на посаду редактора, не було набрано необхідної більшості депутатських голосів.

Після цього, депутат Петро Тарасюк у виступі зазначив, що обидві кандидатури є спірними і не отримають більшості у раді. Тому необхідно визначитись з новими кандидатами, провести публічне їх обговорення і лише тоді знову винести на депутатське голосування. Як одного з претендентів Петро Кузьмич назвав Петра Вороб’я, нинішнього заступника Петра Лічмана.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

  1. Про Кабачинську – це іронія, що це ви так серйозно перелякалися? Просто після того, що ці дідугани і незадоволені бабищі чинили у темряві останніх подій, добре було б влаштувати їм правдиву колотнечу.

  2. Гладуняка план провалився. Колісніченко не лідер, Лічман пройдисвіт,якого ще треба пошукати. Альтернативою може бути третій кандидат.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.