Донські “казакі” тиждень тримають у заручниках контрактників з Хмельниччини Донські “казакі” тиждень тримають у заручниках контрактників з Хмельниччини

У Хмельницькому родичі військових-контрактників сьогодні прийшли до обласної ради просити про порятунок. За словами людей, силовики вже з тиждень у… Далі »

У Хмельницькому автобус із 30 пасажирами злетів у річку – ФОТО У Хмельницькому автобус із 30 пасажирами злетів у річку – ФОТО

У мікрорайоні Лезневе Хмельницького автобус “ПАЗ”, який рухався за маршрутом №9, із 30 пасажирами злетів з дороги у річку. Як… Далі »

На хмельницькому Майдані з’явилися шини – ФОТО, ВІДЕО На хмельницькому Майдані з’явилися шини – ФОТО, ВІДЕО

На хмельницькому Майдані біля облдержадміністрації вивантажили 27 автомобільних шин. Ініціатором виступила громадська організація “Автомайдан Хмельниччини”. Як пояснила голова цієї ГО Вікторія Середюк, цими… Далі »

Депутати будуть обирати редактора “Подільских вістей” таємно Депутати будуть обирати редактора “Подільских вістей” таємно

Депутати Хмельницької обласної ради 18 червня на черговій сесії бужуть обирати редактора “Подільских вістей” таємним голосуванням. Так вирішила постійна комісія… Далі »

У Хмельницькому розповсюджується сепаратистська преса У Хмельницькому розповсюджується сепаратистська преса

У Хмельницькому невідомі адресно розповсюджують газету “Новоросія”, яка пов’язана із донецькими сепаратистами. “Цю гидоту розкидають в почтові скриньки в Хмельницькому”, –… Далі »

На Хмельниччині міліціянти збували наркотики На Хмельниччині міліціянти збували наркотики

На Хмельниччині СБУ припинила протиправну діяльність двох міліціонерів, які реалізовували наркотичні засоби та психотропні речовини серед наркозалежних мешканців регіону. Наприкінці… Далі »