Донські “казакі” тиждень тримають у заручниках контрактників з Хмельниччини

У Хмельницькому родичі військових-контрактників сьогодні прийшли до обласної ради просити про порятунок. За словами людей, силовики вже з тиждень у заручниках. Їх силою утримують донські “казакі” на Луганщині, пише gazeta.ua.

Час від часу бранці надсилають смски з одного номера, але на дзвінки не відповідають. Люди вимагають у місцевої влади докласти хоч якихось зусиль для визволення вояків, йшлося у “Надзвичайних новинах” на ICTV.

Тиждень тому військові-контрактники були направлені у Артемівськ на Донеччину для посилення охорони одного із об’єктів, де зберігається велика кількість зброї. На залізничному вокзалі у Дебальцеве у них перевірили документи правоохоронці, а через 15 хвилин з’явилися до зубів озброєні донські “казакі”.

Сім’ї військових кажуть: протягом тижня вони отримували від бранців лише смски з одного номера, коли передзвонювали – телефон був вимкнений. Люди не впевнені, що повідомлення надсилають саме їхні рідні.

Командири бранців запевняють: сьогодні розпочалися переговори щодо їхнього звільнення, однак коли і як це буде не відомо. Представники “казаків” запевнили, що заручники живі і перебувають у нормальних умовах, утримують бійців у місті Перевальську, фізичні тортури не застосовують.

Обласні чиновники взяли під особистий контроль хід переговорів між терористами та Міноборони, обіцяли кожні 2 години надавати сім’ям хоч якусь інформацію. Коли рідні бійців спілкувалися із чиновниками, стало відомо, що нібито завтра буде звільнено двох полтавських військових.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Свята справа стати на захист своєї рідної землі,родини, я би сказав би навіть патріотична! Але, застав людину неправедну молитись в храмі, вона може навіть голову собі розбити!

    Це,що 5-10 чоловік направлялось контрактників на Схід, поїздом. Половина Хмельничан знала, що контрактники потягом добираються. Хмельничани однаково люблять свою землю, шанують родину, проукраїнсько виховані. Та злили перевертні і час, кількість,хто їде, коли будуть та де перехватити. Їде поїздом спецгрупа силовиків-контрактників, їх перехвачують козачки? Хто послав поїздом,що бензину не хватає ? Де гроші на бензин? Негайно перестати кататись ОДА по районах та їм подібним.

    Цих «професіоналів», що організували,ще й понавішували собі медалі та ордени за неповні 2 місяці «заслуг» під суд, лишити звань, посад, і «вікторовських» заслуг, посадити на просту мінімальну пенсію, щоб іншим не завидно було.

    Тепер контрактники є заложниками, і стали вони на чистому місці, тобто «лоханули» їх. Переговори будуть, їх відпустять, але, якою ціною, чи хватить наших коштів та податків?

    Але,обласні чиновники взяли під особистий контроль хід переговорів між терористами та Міноборони, обіцяли кожні 2 години надавати сім’ям ХОЧ ЯКУЬ ІНФОРМАЦІЮ, УРА!

  2. До речі, а де наші Хмельницькі скоробагатівські козаки, ось нехай Віталій Тараненко напише про їхню конкретну роботу. Чи можуть вони сперечатись з тими козачками, що затримали наших контрактників, яка їхня фізична підготовка, скільки разів Скоробагатов підіжметься на турніку,тощо

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.