Хмельницька Самооборона очистилася ще від 7 членів Хмельницька Самооборона очистилася ще від 7 членів

Громадська організація “Хмельниччина. Самооборона і контроль” очистилася ще від 7 членів. Про це заявив начальник Штабу Самооборони Віктора Данилевський на прес-конференції…. Далі »

Справа Червонюка: “любов” за розрахунком Справа Червонюка: “любов” за розрахунком

Що спільного між 20-річним студентом німецького університету (м. Ройтлінген) Дмитром Червонюком та 36-річною хмельничанкою Оксаною Корчинською? Це — трирічна дитина Олена,… Далі »

У Кам’янці-Подільському презентували новітній скалодром У Кам’янці-Подільському презентували новітній скалодром

У Кам’янці-Подільському завершилось будівництво нового мобільного скалодрому. Як повідомляє кореспондент НГП, площа проекту становить понад 60 м. кв. Цими вихідними учасники… Далі »

Родина пораненого бійця АТО просить про допомогу Родина пораненого бійця АТО просить про допомогу

Доброволець з Летичівського району Богдан Вишняк, який у складі 95 окремої Аеромобільної бригади Збройних Сил України брав участь у захисті телевежі в передмісті… Далі »

Правоохоронця зловили на хабарі Правоохоронця зловили на хабарі

Слідчим відділом прокуратури області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України (одержання хабаря), працівника центру… Далі »

Не зважаючи на заборону, у Пруса розтендерили 160 тисяч на перевезення посадовців Не зважаючи на заборону, у Пруса розтендерили 160 тисяч на перевезення посадовців

Хмельницька облдержадміністрація за результатами тендера 9 червня уклала угоду з комунальним автотранспортним підприємством обласної ради на перевезення пасажирів наземним транспортом поза… Далі »

“Дорожник” року Лабазюк лобіює у ВР закон під свої фірми “Дорожник” року Лабазюк лобіює у ВР закон під свої фірми

Група народних депутатів (Сергій Лабазюк, Михайло Мироненко, Володимир Сальдо. Михайло Головко) зареєструвала у парламенті проект Закону про особливості здійснення закупівель у… Далі »