“Дорожник” року Лабазюк лобіює у ВР закон під свої фірми

Група народних депутатів (Сергій Лабазюк, Михайло Мироненко, Володимир Сальдо. Михайло Головко) зареєструвала у парламенті проект Закону про особливості здійснення закупівель у сфері забезпечення будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

Відповідний документ з’явився на сайті ВР 4 червня.

Законотворці пропонують вивести зі сфери регулювання Закону України “Про здійснення державних закупівель” послуги, що пов’язані з обслуговуванням і погашенням запозичень (кредитів), залучених під державні гарантії (це має сприяти вчасній сплаті обов’язкових платежів, наданих державним банком з обслуговування валютних операцій шляхом укладення прямих договорів); встановлення особливостей здійснення державних закупівель під час забезпечення організації будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг окремим законодавчим актом (що дозволить враховувати усю специфіку галузі в частині здійснення державних закупівель).

Також нардепи виступають за зменшення строку подання пропозицій конкурсних торгів та укладання відповідного договору із переможцем у разі закупівлі робіт і послуг, що мають сезонний характер, строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 15 днів.

Сергій Лабазюк (на передньому плані). Фото labaziuk.com

Сергій Лабазюк (на передньому плані). Фото labaziuk.com

Цей законопроект є чисто лобістським. Так, до сфер впливу пана Лабазюка належать дві підрядні фірми, які активно беруть участь у розіграші коштів на ремонт доріг Хмельницької області. Це – ПП “Аграрна компанія 2004″ і “Хмельницьке ШБУ-56”.

За 2013 рік  ПП “Аграрна компанія 2004″ натендерила на дорогах 107 млн. грн. Для порівняння: за останні п’ять років ця ж компанія виграла тендери на загальну суму 124,97 млн. грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Таким “людям” як ЛАБАЗЮК ДОВІРЯТИ НЕ МОЖНА!!!
    Вони напридумають таких законів,що в подальшому відомі їм “ЛАЗЕЙКИ” вони ж і будуть використовувати.
    І це буде рахуватися по ЗАКОНУ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.