Раду Майдану у Хмельницькому переформатують Раду Майдану у Хмельницькому переформатують

Під час віче на Майдані Незалежності у Хмельницькому екс-депутат Левко Бірюк запропонував переформатувати на нових засадах Раду Майдану, за що… Далі »

Переформатування політики за новими правилами Переформатування політики за новими правилами

На Хмельниччині розпочався процес об’єднання активних громадян у нову громадсько-політичну силу. Стартом став Форум розвитку України, який відбувся 11 червня… Далі »

Колектив “Подільських вістей” просить депутатів облради не розглядати редакторське питання Колектив “Подільських вістей” просить депутатів облради не розглядати редакторське питання

Трудовий колектив газети “Подільські вісті” звернувся до депутатів Хмельницької облради зняти з порядку денного сесії питання про призначення редактора “ПВ”. Ця… Далі »

Есбеушники присікли хмельничан, які працювали на російську армію Есбеушники присікли хмельничан, які працювали на російську армію

Співробітники СБУ припинили протиправну діяльність групи мешканців Хмельницького, котрі організували канал незаконно постачання до Російської Федерації товарів військового призначення. Про… Далі »

Прус про “попєрєдніків”: ми майже їх “дожали” Прус про “попєрєдніків”: ми майже їх “дожали”

Збір активістів було призначено на 8:30 біля кабінету голови обласної ради. Однак очільника області не було на робочому місці –… Далі »

На Хмельниччині за час роботи нової влади не сталося жодного порушення свободи слова На Хмельниччині за час роботи нової влади не сталося жодного порушення свободи слова

За період з 1 березня до 10 червня 2014 року в Україні було зафіксовано 368 фактів порушень свободи слова, з… Далі »

На Волочищині рік не призначали керівника будинку-інтернату, бо відмовлявся вступати до Партія регіонів На Волочищині рік не призначали керівника будинку-інтернату, бо відмовлявся вступати до Партія регіонів

На Волочищині майже рік Лонковецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів працює без директора. Як пояснив голова обласної ради Іван… Далі »

Поблизу Хмельницького прокуратура попередила незаконне надання земель вартістю понад 22 мільйони Поблизу Хмельницького прокуратура попередила незаконне надання земель вартістю понад 22 мільйони

Позов прокуратури Хмельницької області у повному обсязі задоволено Окружним адміністративним судом та визнано недійсними і скасовано накази Головного управління Держземагентства… Далі »

У травні інфляція виросла до 3,8% У травні інфляція виросла до 3,8%

У травні 2014р. проти попереднього місяця у Хмельницькій області інфляція становила 3,8%. Про це повідомляє Головне управління статистики в області…. Далі »