Прус про “попєрєдніків”: ми майже їх “дожали”

Збір активістів було призначено на 8:30 біля кабінету голови обласної ради. Однак очільника області не було на робочому місці – він був на колегії в обласному УМВС. Тому громадськість звернулась до заступника голови, керівника апарату Лесі Стебло.

Головне питання стосувалось начальників департаментів, що довгий час перебувають на лікарняному, в той час коли їх мали б звільнити.

Леонід Прус. Фото ngp-ua.info

Леонід Прус. Фото ngp-ua.info

“Люди, що були соратниками Ядухи не можуть бути в чинній владі. Якщо вони так часто лікуються, якщо у них вже виснажена нервова система – їх варто звільнити. Ми вимагаємо звіту прокуратури по кожному з цих посадовців: коли кожен з них пішов на лікарняний, коли вийшов, де лікувався, що боліло. Все в рамках законодавства, ми розуміємо що є лікарська таємниця. Але що зроблено губернатором для того, аби ці люди пішли з роботи?”– каже голова ради Майдан Алім Міщук.

Після розмови із пані Стебло громадські активісти вирішили таки домогтись аудієнції голови обласної ради та відправилась до обласного, де Леонід Прус перебував на колегії. Після певних перемовин із міліціонерами активістів пустили на територію УМВС та провели до зали, де всі змогли розміститись.

Алім Міщук поставив найважливіші запитання, що цікавили громадськість. Губернатор відповів на всі.

‘’Стосовно посадовців – Віктора Очеретянко ми “дожали”, але він знов відкликав свою заяву, перевірка була проведена. Трунова мала написати заяву вчора чи позавчора. Матеріали Лукомської в прокуратурі. Павлюк також відкликала свою заяву’’, – розповів Леонід Прус.

Також піднімалось питання підготовки області до прийому біженців зі Східної України.  Леонід Прус детально розповів про виконані роботи та запевнив присутніх, що голови сільських рад готуються до цього ще з початку подій в Криму.

“Проводиться не лише інвентаризація порожнього житла, а й шукають власників, аби ті дали дозвіл на проживання в цих будинках переселенців. Хоча в переважно біженці бажають проживати в районних центрах. Дві сім’ї з будинків сімейного типу. На кінець липня планується виділення коштів, для того аби придбати їм відповідне житло“, – розповів голова ОДА.

На зустрічі представники ради “Майдан” та Леонід Прус домовились підставляти одне-одному плече та співпрацювати. Прус пообіцяв перед призначеннями відправляти всіх кандидатів на “співбесіду” до майданівців.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Пане Прус, згідно з чинним законодавством заяву про звільнен-
  ня після інавгурації Президента повинні написати й Ви. То коли ВЖЕ?

 2. Які всі тупі. Аліма не прийняв район,а він буде керувати областю. Чого керівництво слухає і відчитується? Це не громада,це горстка людей. Любомир взагалі хвора людина,йому нема чим зайнятись. Не зареєстрована організація керує головою ода. Ви що здуріли всі? Скільки будете на поводу? А якщо така ситуація,то зберіть всіх начальників і скажіть їм писати заяви. Чому до одних чіпляються,а до других ні. Заярнюк і. Продан вже заплатили???? По 20 років на посадах при всіх владах. Ідіоти,!

 3. Що це все означає? Прийшли пердуни і хворі,і керують?міцінський все робить за гроші,полячок. Лобіює свої інтереси. Любомир просто убогий,а хто цей сивий,знаток в усіх сферах? Що він знає? Міщука бортанули і він знову активний? Хто накрав той вже пішов! Знаю одне творчих людей не заставиш,вони дуже амбітні. Балему на раду майдану! Він писав вірші і музику. Нехай розкаже,а не ховається в кущах зі своєю творчою родиною. Данчук взяв його сина на роботу. До цих пір не можемо здихатись. Він дружить з Петькою. Трунова прийшла на посаду він вже був директором. Ви що ідіоти? Стільки,скільки вона зробила для галузі ніхто не зробив. А що вона мала зробити,обласна рада призначає. Гончар зняв питання про нового директора з сесії ,може теж домовився з Данчуком? Є питання хлопці. Допоможіть ! А не піднімайте ці всі питання. За Труновою,як за камінною стіною. Вона захищала

 4. наглість. тупість. безбожність. діагноз- майдаунізм

 5. Придурки! Літак підстрелили,а вам в голові 4 начальника. Алім ! Щоб ти здох!

 6. Алім зібрав біля себе немічних,з памперсами в штанах і керує ними. Закон ще ніхто не відміняв дурні! Поганий він,чи хороший. Ви заставите,а вони відізвуть,бо під тиском. Бо тупі. Шахматіст,придурок і старікі.

 7. Це ви зробили погану ситуацію в нашому місті. За загиблих забули. Вам недоумкам потрібен неспокій. Аліме! Тебе потрібно люструвати. Розкажи про свої землі,будинки,квартири. Бандюган припорчений. Коли вже тобою займуться? До всіх має справу,іди копай!

 8. Як “дожали”? Пальці в двері? Пенюшкевич. Хоменко. Кальніченко. Циц. Заярнюк. Продан. Власюк. Магур. Мельник . Махнюк. Бригадир. Дунаєвська. Заєць. Цей список можна продовжити. Всіх,то всіх. Бридко слухати Пруса. Як школярик,бу-бу-бу. Вишверніть цю шваль,не звітуйте дурням.

 9. Арсений Яценюк выступил в Верховной Раде с отчетом о ста днях своего премьерства. Вот что он, дословно, сказал: из-за того, что Донбасс перестал платить налоги Киеву, в июне госбюджет может недосчитаться 1 млрд гривен ($83 млн). «Ситуация сверхкритическая: за май не получили 422 млн гривен доходов госбюджета. В июне ожидаем, что не получим 1 млрд гривен». Налоговые поступления из Донецкой и Луганской областей в мирные времена составляли около 23 млрд гривен, то есть чуть меньше, чем 2 млрд гривен в месяц. По словам Яценюка, «Донбассэнерго» недоплатило в бюджет 24 млн гривен, группа «Азов» — 36 млн, АО «Азот» — 122 млн. Яценюку потребовалось сто дней, чтобы, наконец, сознаться, что без Донецкой и Луганской областей невозможно ни исполнение бюджета, ни поддержание курса гривны. Это, разумеется, было очевидно и раньше, но и хунта, и избранный без участия Донбасса Порошенко долгое время притворялись, что карательная операция преследует какие-то высокие цели. Так что пускай бандерлоги закроют свое рыло.

 10. Страшна ситуація в країні . 49 загиблих, це в голові не вкладається. Хочеться рішучих дій від влади,як в Києві,так і в Хмельницькому. Припиніть свавілля. Не лізьте в душі.

 11. Ви замучили всіх своїми радами. Їх уже скільки у нас? Чого лазять пенсіонери,немає роботи,чи забули чим займалися при комуністах? А тепер вони білі і пухнасті. Онуками займайтесь,а не несіть повний бред. Хто накрав той пішов,а хто має ще більше,їх ніхто не чіпає. Спілкуйтеся більше з колективами,а не слухайте двох-трьох навіжених. Сталін-Алім!! Тільки не вивозять і не розстрілюють .

 12. А куда делся Вавринчук? Надеюсь не спрятался за сеновал? Помощничек власти!

 13. Справки потрібно взяти раді майдану. Там кожен другий хворий,чи спеціально підбирають,бо з придурками легше Аліму.
  Пенсіонерів не в счет,нехай згадають своє минуле. Клюс брав взятки в хтібо,це всі пам’ятають і не маленьки. Ні один екзамен не обходився без грошей. А тепер він проти? Міцінський Вам окрім грошей взагалі нічого не потрібно. Ви громадська організація,яка навчає дітей,як залишити Україну,бо всім даєте карти поляка.
  Який Ви к бісу патріот? Ви зрадник!!!

 14. Дивуюсь,хто їх ще слухає? Стебло домовляється з Алімом-от і все. У них сво розклади. Іі тіпа висунув майдан,вона повинна відпрацювати. Трошки не доросла до такоі посади. Сидить щось,рже,коментує не зрозуміло що. Покажіть пані характер,до чого тут звинувачення. Тільки суд може вирішити. Дійте в межах закону. Очеретянко сто раз писав заяву і знову відкликав,тому ,що ні рада майдану(тупа і криклива), ні ви не знаєте законів. Леся! Ви збирали речі на Київський майдан. Вам теж потрібно відповісти,куди вони зникли. Пам’ятаєте?

  • Ей, а що там цей алкаш з пед. академії робить невже в начальсьтов хоче, він все пробухає, це АЛКОГОЛІК!

 15. Не дожмете ви В.Очеретянка. Він вже питання своє в Києві вирішив.Буде й далі працювати, Молодець

 16. А ця-інвалід в лабутенах з “Поділля-центр” по вашому хай також працює.? Тож вже не телекомпанія.а телеколгосп.рівень районного телебачення,та 33-ій їм вже давно носа втер.а Павлючка керує далі.ЇЇ кришує Лабазюк і К.Правди в цій країні ніколи не буде.Владу отримали за рахунок тієїж небесної сотні і заспокоїлись.ось така вона правда.!Рада Майдану дійсно нічого не здатна вирішити,там кожен має свій інтерес!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.