Прус дав ще одну посаду майданівцю

На посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької обласної державної адміністрації призначено Анатолія Польовика.

Відповідне розпорядження глава області підписав 8 травня.

Як відомо, у часи революції пан Польовик за квотою ГО “Європейська співпраця” ввійшов в обласний осередок Всеукраїнської організації «Майдан».

Нагадаємо, що раніше Прус призначив своїм першим заступником “голос” хмельницького Майдану Олександра Симчишина.

Також заступником голови-керівником апарату ОДА стала Леся Стебло, активна учасниця місцевого Майдану.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. постійно була на майдані, але про такого діяча перший раз чую.

 2. він з УДАРУ

 3. просто смішно…він хоч знає чим газета відрізнається від журналу?

 4. Леся Стебло – лукаве, безтолкове село) все те саме, що й в Києві, ніякої поваги до померлих людей, йде переділ посад між своїми

 5. А как же другие герои Майдану. Например, Ганзюк Дунаевецкий мог бы с достоинством занять управление екологии или МЧС

  • Коли ж “це” скінчиться??? Когда разум будет преобладать над бездарностью??? Гандзюк – “ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ” місцевого масштабу – це його амплуа, і нехай успішно працює на своїй ниві!!!

 6. от у нас усіх натура, щира українська…. ніколи за людину не порадіємо і не підтримаємо, а навпаки…. треба обілляти брудом, грязюкою…. і чекати, коли ж людина зробить помилку та спіткнеться..

 7. Сново тоже самое, профессионал или нет неважно, главное в команде власть придержащих

 8. Анатолий Польовик людина професійна та розуміє що потрібно робити для розвитку області. Хто обливає цю людину брудом, той зовсім його не знає та зним не спілкувався. Якщо у вас буде можливість поспілкуватися з ним обов’язково скористайтеся нею.

 9. Невже така професійна,що ніхто його не знав і не бачив. Час тільки може показати,який він керівник. Поки що все пов’язано з брехнею і підставами. Тільки встигніть до 25.05 .

 10. Симчишин ігнорує стебло,про яку сумісну роботу може йти мова? Розумному з дурою важко буде працювати. Від цього і пляшіть.

 11. Стебло як стара зашнерана баба,вічно з грязною головою. Хто іі буде поважати,вигляд не той для такоі посади. Зарано вона туди пішла. Симчишин правильно робить,що іі обходить десятою дорогою. Про що говорити з селом,про які стратегії і тактики? Тупе,тай все. Всі з неї ржуть,а хоче показати себе дамочкою. Дітьми нехай займається. Прокльони даром не проходять.

 12. Ніколи раніше не писала коментарі, але серце не витримало. Особисто не знаю Лесю, тільки бачила. Пане Григорію, Ви щось маєте проти села? Чи проти жінок? А може, проти дітей, яких вони мають, і разом з тим, встигають ще й працювати? Уже за це їх варто поважати. Яке відношення має вигляд до поваги? Вигляд робиться за півдня, а поважають за людяність та інші чесноти. Думаю, що Ви ніякий не Григорій, а якась заздрісна жінка з чоловічим псевдонімом. Бо чоловік ніколи б такого не написав.

  • ПАНІ ТЕТЯНО ! Ви ще про гендерну політику можете згадати !!! А зовнішній вигляд політика має бути відповідним до дрес – коду : зачіска та костюм !!! Невже так важко чи може грошей не вистачає!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.