Лабазюк “слов’янськом” переміг Міщука Лабазюк “слов’янськом” переміг Міщука

Волочиська ставка губернатора Леоніда Пруса не зіграла. Переміг “батя” і народний депутат Сергій Лабазюк разом із колишнім головою РДА Ігорем… Далі »

З хмельницької Самооборони вигнали 12 осіб – Документи З хмельницької Самооборони вигнали 12 осіб – Документи

З громадської організації “Самооборона і контроль” виключили 12 членів. Відповідні накази 24 і 26 травня підписав керівник Андрій Гаврилюк. Так,… Далі »

Змінитися або піти Змінитися або піти

Україна після 25 травня – це вже зовсім нова Україна. Це держава з новою політичною волею, держава, яку створили громадяни,… Далі »

У Хмельницькій області на виборах-2014 перемагає Порошенко – ЦВК У Хмельницькій області на виборах-2014 перемагає Порошенко – ЦВК

За результатами 100% оброблених протоколів ЦВК у Хмельницькій області на позачергових виборах Президента України перемогу здобув Петро Порошенко, за якого проголосувало… Далі »

У Кам’янці-Подільському заощадили більше 8 млн завдяки технологіям енергозбереження У Кам’янці-Подільському заощадили більше 8 млн завдяки технологіям енергозбереження

У Кам’янці-Подільському заощадили більше 8 млн завдяки технологіям енергозбереження. Про це повідомила заступник директора Кам’янець-Подільського комунального підприємства “Міськтепловоденергія” Cвітлана Лень… Далі »

Записки луганчанина у Хмельницькому. Два Богдани Записки луганчанина у Хмельницькому. Два Богдани

Судьба распорядилась так, что оказался в городе Хмельницком и, возможно, надолго. Мое появление здесь никем не планировалось, но это не… Далі »

Хмельницькі “ляшківці” взялися за партійну розбудову після неочікуваного злету їхнього кандидата у президенти Хмельницькі “ляшківці” взялися за партійну розбудову після неочікуваного злету їхнього кандидата у президенти

Хмельницька міська організація Радикальної партії Олега Ляшка оголосила про збір прихильників свого лідера та взялася за розвиток стркутури. Відповідний пост… Далі »

У Хмельницькому пройде парад близнят У Хмельницькому пройде парад близнят

Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради 29 травня запрошує усіх близнюків міста взяти участь у параді близнят. Як повідомляє прес-служба… Далі »