Битва за департамент охорони здоров’я ОДА. Черговий раунд переговорів – ВІДЕО Битва за департамент охорони здоров’я ОДА. Черговий раунд переговорів – ВІДЕО

Епопея за крісло директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА продовжується. На посаду головного ескулапа області претендує три кандидати: екс-керманич медиків… Далі »

Майданівці “допитали” можливого очільника облДАІ і дали добро на його рекомендацію – ВІДЕО Майданівці “допитали” можливого очільника облДАІ і дали добро на його рекомендацію – ВІДЕО

Сьогодні на громадському слуханні хмельницького громадського органу Ради «Майдан» засипали запитаннями кандидата на посаду начальника обласного ДАІ підполковника міліціїДмитра Кийова…. Далі »

У соцмережах розпочалося голосування про відпочинок підсудного “мажора” Червонюка У соцмережах розпочалося голосування про відпочинок підсудного “мажора” Червонюка

У групі “Проскурів” (соціальна мережа “Вконтакті”) розпочалося відкрите голосування про відпочинок 20-річного обвинуваченого Дмитра Червонюка, який у серпні 2013 року у… Далі »

Бібліотеки комп’ютеризуються Бібліотеки комп’ютеризуються

В обласній бібліотеці ім. М. Островсткого відбулась колегія управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА. Колегія відбувалась онлайн: було встановлено… Далі »

Кам’янець-Подільська Громадська рада. Перезавантаження? Кам’янець-Подільська Громадська рада. Перезавантаження?

В сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися збори ініціативної групи Громадської ради при виконавчому комітеті. Нагадаємо, що 24 квітня відбувся… Далі »