Газетярі “Подільських вістей” влаштували антирейдерський флеш-моб під облрадою – ФОТО, ВІДЕО Газетярі “Подільських вістей” влаштували антирейдерський флеш-моб під облрадою – ФОТО, ВІДЕО

Колектив газети Хмельницької обласної ради і облдержадміністрації “Подільські вісті” провів попереджувальний протест проти кадрових призначень своє видання, які готуються під… Далі »

Міська рада знову відмовила хмельницьким мусульманам у будівництві мечеті Міська рада знову відмовила хмельницьким мусульманам у будівництві мечеті

Депутати міської ради відмовили Мусульманській релігійній громаді щодо відведення 5 гектарів землі на будівництво мечеті. 14 із 44 зареєстрованих міських… Далі »

Турчинов призначив чотирьох голів РДА Хмельниччини Турчинов призначив чотирьох голів РДА Хмельниччини

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення чотирьох голів РДА Хмельниччини. Усі документи… Далі »

Звільнили одіозного голову Красилівської РДА Звільнили одіозного голову Красилівської РДА

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив Петра Арсенюка з посади голови Красилівської райдержадміністрації. Відповідне розпорядження… Далі »

Хмельницька міліція просить громадян не вступати в контакт із шахраями Хмельницька міліція просить громадян не вступати в контакт із шахраями

Начальник хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук просить хмельничан не говорити з незнайомими людьми та уважніше ставитися до своєї безпеки…. Далі »

Головний люстратор країни розповів, як будуть очищатися від брудних суддей і чиновників – ВІДЕО Головний люстратор країни розповів, як будуть очищатися від брудних суддей і чиновників – ВІДЕО

Голова Люстраційного комітету України при Кабінеті міністрів Єгор Соболєв поділився з хмельничанами баченням процесу люстрації/очищення у судових та владних вертикалях…. Далі »

Активіст “Майдану”: яке місце губернатора Пруса опалене революцією? – ВІДЕО Активіст “Майдану”: яке місце губернатора Пруса опалене революцією? – ВІДЕО

Член хмельницької Ради “Майдан” Алім Міщук висловив обурення щодо непрозорої кадрової політики нового керівництва Хмельницької ОДА. Про це сьогодні він… Далі »

Лескова вже не судять Лескова вже не судять

Вищий адміністративний суд України зняв обвинувачення з екс-секретаря Хмельницької міської ради Варелія Лескова щодо незаконного обіймання одночасного двох посад. Про це… Далі »

Бюджетникам Кам’янця-Подільського урізали фінансування Бюджетникам Кам’янця-Подільського урізали фінансування

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради значно скоротили витрати на утримання бюджетної сфери міста. Таке рішення прийнято на черговій сесії 29 квітня, пише сайт… Далі »

Хмельницька облрада повернула делеговані поноваження ОДА Хмельницька облрада повернула делеговані поноваження ОДА

Депутати Хмельницької обласної ради повернули Хмельницькій облдержадміністрації делеговані повноваження. За це проголосувала більшість на черговій сесії ради. Таким чином рішення… Далі »

Фракція “Батьківщини” поповнилася двома депутатами Фракція “Батьківщини” поповнилася двома депутатами

Фракція ВО “Батьківщина” у Хмельницькій області поповнилася двома депутатами. Про це сьогодні на сесії облради повідомив голова ради Іван Гончар…. Далі »

ЦНАПи не вирішили до кінця питання реформування адмінпослуг – ОДА ЦНАПи не вирішили до кінця питання реформування адмінпослуг – ОДА

Центри надання адміністративних послуг не вирішили до кінця питання реформування адмінпослуг. Про це констатувала заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олена… Далі »

За опалювальний сезон тепловики області наплодили 117 млн. грн боргів За опалювальний сезон тепловики області наплодили 117 млн. грн боргів

Борг за спожитий природний газ (за опалювальний сезон) підприємствами комунальної теплоенергетики Хмельницької області становить 117 млн. грн. Про це заявив начальник… Далі »

Стебло розповіла, як при попередниках зменшувалася корупція Стебло розповіла, як при попередниках зменшувалася корупція

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло проаналізувала стан дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади… Далі »

“Піхота” Пруса “Піхота” Пруса

Формування команди — це, по суті, головна цеглина, від якої вибудовується міцний/крихкий головний фасад будь-якої владної вертикалі. У випадку з… Далі »

На посаду начальника міліції Хмельниччини претендує 5 кандидатів На посаду начальника міліції Хмельниччини претендує 5 кандидатів

На посаду начальника Управління МВС України у Хмельницькій області претендує 5 кандидатів. Відповідні списки прізвищ осіб, які виявили бажання взяти… Далі »

Облрада поки не чіпатиме Лічмана і Ко Облрада поки не чіпатиме Лічмана і Ко

Питання із заміни головного редактора комунальної газети “Подільські вісті” відкладається на невизначений термін. Це стало відомо на засіданні президії обласної… Далі »

У 2013 році аграрний зам Пруса задекларував 104 тисячі У 2013 році аграрний зам Пруса задекларував 104 тисячі

У 2013 році заступник голови Хмельницької ОДА з питань АПК Володимир Кальніченко задекларував 104 тисячі гривень доходів. Про це повідомляє… Далі »

Комунальники Мельника накупили 20 тисяч кг фарби в офшорної компанії Комунальники Мельника накупили 20 тисяч кг фарби в офшорної компанії

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 22 квітня уклало угоду з ТОВ промислове… Далі »

До Хмельницького їде головний люстратор країни До Хмельницького їде головний люстратор країни

Голова Люстраційного комітету України при Кабінеті міністрів Єгор Соболєв 30 квітня відвідає Хмельницький з робочим візитом. Метою зустрічі є обговорення… Далі »