Головний фінансист: в обласному бюджеті-2014 уріжуть майже 100 млн. грн видатків Головний фінансист: в обласному бюджеті-2014 уріжуть майже 100 млн. грн видатків

Директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич повідомив, що під час внесення змін до обласного бюджету 2014 року планується зменшення… Далі »

Журналіст провладного ЗМІ Хмельниччини розцілував Тимошенко – ВІДЕО Журналіст провладного ЗМІ Хмельниччини розцілував Тимошенко – ВІДЕО

Тимчасово виконувач обов’язків головного редактора Хмельницької обласної газети “Подільські вісті” Петро Лічман поскаржився лідеру ВО “Батьківщина” і кандидату у президенти… Далі »

У Яценюка знайшлася хлібна посада для “фронтовика” Ксенжука У Яценюка знайшлася хлібна посада для “фронтовика” Ксенжука

Депутат Хмельницької облради і колишній кервник обласної організації Фронту Змін Олександр Ксенжук призначений на посаду Голови Державної пробірної служби України…. Далі »

Юлія Тимошенко відвідала хмельницьку прикордонну академію – ФОТО, ВІДЕО Юлія Тимошенко відвідала хмельницьку прикордонну академію – ФОТО, ВІДЕО

Юлія Тимошенко відвідала Національну академію Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького. Букетом білих троянд її зустрів ректор Академії Валерій Райко…. Далі »

У Хмельницькому завершився опалювальний сезон У Хмельницькому завершився опалювальний сезон

Виходячи з кліматичних умов, відповідно до розпорядження міського голови від 8 квітня, у Хмельницькому припиняється опалювальний сезон. Про це повідомляє… Далі »

На Хмельниччині у березні інфляція зросла на 1,6% На Хмельниччині у березні інфляція зросла на 1,6%

На Хмельниччині у березні інфляція зросла на 1,6% порівняно з лютим. Про це повідомляє Головне управління статистики в області. Згідно… Далі »