У Яценюка знайшлася хлібна посада для “фронтовика” Ксенжука

Депутат Хмельницької облради і колишній кервник обласної організації Фронту Змін Олександр Ксенжук призначений на посаду Голови Державної пробірної служби України.

Таке розпорядження 23 березня ухвалив Кабмін Арсенія Яценюка.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Місія Державної пробірної служби України полягає у забезпеченні якості ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, захисті інтересів держави під час здійснення операцій з дорогоцінними металами суб’єктами господарювання всіх форм власності, військовими частинами, установами та організаціями.

Довідка НГП. Олександр Ксенжук народився 11 червня 1968 року у Шепетівці. З 2001 року до 2009 року – вів підприємницьку діяльність, пов’язану з ювілірними виробами. У 2009 році очолював Хмельницький обласний осередок Фронту Змін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. щуку у воду

 2. Ну и нормально.

 3. Он разбирается в этой сфере. И вообще в Хмельницком ФЗ были толковые люди. Многие из них сейчас работают в Киеве и сделали хорошие карьеры, а дыбилы “пасут кур” и дальше в периферии.

 4. Все всім не так,заздрість губить людей,а чудаку просто повезло,нехай працює. Всі не такі як треба. Дайте всім спокій,уже хочеться тиші.

 5. “Олег Викторович
  09.04.2014 at 21:41
  Он разбирается в этой сфере. И вообще в Хмельницком ФЗ были толковые люди. Многие из них сейчас работают в Киеве и сделали хорошие карьеры, а дыбилы “пасут кур” и дальше в периферии.”

  А в Хмельницком был ФЗ?? Не смешите людей..После выборов 2012 года Банан остался не у дел..а все же выплакал себе должность.. И насчет Киевских карьеристов….Не позорте себя.

 6. Як би не Яценюк (доречі з ФЗ) , то ким би сьогодні була Батьківщина!!!???
  А це йще раз підтверджує, що ФЗ були здравоміслячі люди!
  І в тому числі у Хмельницькому ФЗ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.