Прус розпорядився, щоб виділили мільйон з резерву для постраждалих майданівців Прус розпорядився, щоб виділили мільйон з резерву для постраждалих майданівців

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус підписав розпорядження про виділення з резервного фонду обласного бюджету на безповоротній ос­нові Хмельницькій обласній раді 1… Далі »

На Хмельниччину їде Тимошенко На Хмельниччину їде Тимошенко

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко 9 квітня відвідає Хмельницьку область. Цю інформацію НГП підтвердили у прес-службі обласної організації. Планується, що… Далі »

У Хмельницькому лікарі налагодили “добровільне” заробляння грошей на породіллях У Хмельницькому лікарі налагодили “добровільне” заробляння грошей на породіллях

Прокуратура Хмельницької області виявила низку порушень вимог статті 49 Конституції України щодо надання якісної та доступної медичної допомоги дітям і… Далі »

В Олуйка взялися за хлібопекарів, котрі підвищили ціну В Олуйка взялися за хлібопекарів, котрі підвищили ціну

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вбачає ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Агробізнес». Про… Далі »

Комунальне автопідприємство відмовило у перевезенні посадовців Хмельницької ОДА Комунальне автопідприємство відмовило у перевезенні посадовців Хмельницької ОДА

Комунальне автотранспортне підприємство обласної ради відмовилося від підписання договору з Хмельницькою облдержажміністрацією на перевезення посадовців наземним транспортом поза розкладом. Про… Далі »