Турчинов звільнив 4 голів РДА Турчинов звільнив 4 голів РДА

Виконувач обов’язків Президента і Голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав розпорядження про звільнення чотирьох голів райдержадміністрацій Хмельниччини. Про це повідомляє… Далі »

Управління СБУ отримало нового очільника Управління СБУ отримало нового очільника

Управління СБУ у Хмельницькій області очолив Олександр Бондарук. Відповідний Указ сьогодні підписав в.о. Президента, Голова ВР Олександр Турчинов. До призначення… Далі »

Еменесники за 7 із гаком мільйонів берегтимуть ХАЕС від пожеж Еменесники за 7 із гаком мільйонів берегтимуть ХАЕС від пожеж

ВП “Хмельницька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” 28 березня за результатами тендера уклало угоду з Головним управлінням державної служби України з… Далі »

До кінця року посада Пруса стане непривабливою До кінця року посада Пруса стане непривабливою

Обласні державні адміністрації в Україні до кінця року будуть ліквідовані і замінені префектурами, які виконуватимуть лише контрольні функції, а префекти… Далі »

Хмельницькі студенти записали відеозвернення на підтримку українських воїнів Хмельницькі студенти записали відеозвернення на підтримку українських воїнів

Студенти Хмельницького університету управління та права записали відео на підтримку українських військовослужбовців. Молодь прочитала патріотичний вірш, в якому подякувала військових… Далі »

Територію ПНТФ “Союз” намагались захопити Територію ПНТФ “Союз” намагались захопити

Понад сотню молодиків о 6.30 ранку намагались захопити територію ПНТФ “Союз” (керівник Юрій Козловський). Через півтори години, коли уже було… Далі »

З хмельницької Ради “Майдан” вигнали 4 членів і включили 10 З хмельницької Ради “Майдан” вигнали 4 членів і включили 10

З хмельницької Ради “Майдан” виключили 4 членів через прогули засідань без поважних причин. Про це НГП повідомив член ГО “Майдан”… Далі »

Прокуратурі на замітку: у Ядухи ледь не довели до банкрутства КП “Облпаливо” Прокуратурі на замітку: у Ядухи ледь не довели до банкрутства КП “Облпаливо”

За керівництва колишнього голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи чиновники ледь не довели до банкрутства комунальне підприємство обласної ради “Облпаливо”. Про… Далі »

На Хмельниччині мережа дитсадків збільшилася на 65 одиниць На Хмельниччині мережа дитсадків збільшилася на 65 одиниць

Протягом 1995-2013 років на Хмельниччині мережа дитсадків збільшилася на 65 одиниць і на кінець минулого року становила 832 заклади. Про… Далі »