Турчинов звільнив 4 голів РДА

Виконувач обов’язків Президента і Голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав розпорядження про звільнення чотирьох голів райдержадміністрацій Хмельниччини.

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Без владних портфелів залишилися голови Деражнянської РДА Вадим Плюта, Ізяславської РДА Віктор Розумний, Новоушицької РДА Олександр Московчук, Хмельницької РДА Валерій Кольгофер.

Довідка НГП. Наразі на Хмельниччині звільнено 16 із 20 голів райдержадміністрацій. Продовжують працювати керівники Красилівського, Теофіпольського, Славутського, Старосинявського районів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Хто боіться віповідальності той звільняється а хто дбає за рідній край той і з новою владою працює . Бо роботи дуже багато і пора заспокоітись руйнівникам (свободівцям) і працювати для людей а не на амбіції і в своє задоволення

  • Ой шановна правдо бакалюк ви краще за свою молдову подбайте,бо ваше дбання за красилів-це розпяття красилівського народу.

   • Дбає Арсенюк за рідний край..За тебе і за себе він дбає,шановна панянко Бакалюк.

 2. Довідка НГП. Наразі на Хмельниччині звільнено 16 із 20 голів райдержадміністрацій. Продовжують працювати керівники Красилівського, Теофіпольського, Славутського, Старосинявського районів – дуже цікаво чому?
  Купили посади …?
  Я не знаю як поводили себе вищенаведені голови РДА але точно знаю що кращого злодія як арсенюк потрібно пошукати!
  Банду геть!

  • А де ж доблесні свободівці? Колись на весь Красилів горланили Банду геть! Арсенюки, ми не твої кріпаки!.
   А виявляється, що закріпачились перед ними навічно. Ганьба вам, продажні свободівці! Нічого ви не варті для красилівчан. Ваш шеф Сабій з людьми зустрічатися не хоче. А колись обіцяв, гарантував, що він і тільки він наведе порядок в районі. Навів!!! А дурні виборці повірили. Де ж він подівся?

 3. А де красилівський майдан, його рада? Ще не народились? Чи поглухли та осліпли, мову втратили? На екрані світиться красилівський портал, тільки ж матеріалів не видає ніяких. Повчилися б у портала хмельницького. То ж, як видно, треба звертатися за допомогою майдану хмельницького, щоб навести лад в красилові, що колись обіцяв Сабій.

 4. Хай здохнуть ПРУС і БАНДИТ АРСЕНЮК!

 5. За тебе суко-сабій загинув завуч школи.Один із воєнів Небесної сотні! Пуля снайпера влучила в серце пробивши паспорт… Вічна пам’ять Герою України! ТОБІ ДО СМЕРТІ БУДУТЬ СНИТИСЬ ХЛОПЦІ ,ЯКІ ЗА ТЕБЕ ПРЕДАТЕЛЯ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ,А ТИ СКОТИНА ВІДДАВСЯ АРСЕНЮКУ!

 6. Заспокойтесь піде і Арсенюк.Просто він хворіє.Брав всі партії підряд от і підхопив СПІД,а тут ще його заступниця Бакалюк заморським-модавським СПІДом його нагородили.Людині треба лікуватись.

 7. Прус обертень.Красилів частенько бачить його на своїй землі,все переговори з Арсенюком веде.Загарабастані зелі нечесним шляхом Арсенюком,інші приміщення за копійки взяті,тепер і з Прусом діляться.Якщо Прус не розкаже людям Красилова Чого лишився бандюгнисько Арсенюк на посаді,поїдем вимагати пояснень у Турчинова.Бо на площу не вийде ніхто,люди переживають за свої обійстя,дітей.Бандити Арсенюки закопають.Красилівчанам вистачило підриву бізнесу Вікарчука.-діло рук Арсенюків.Нищити,вбивати,залякувати-це справжне обличчя нашого голови адмінстрації Геть паскудо!Бо тобі нічого а прокльони падають на твоїх невинних дітей.Подумай про своє найдорожче дітей.Але хіба ти Арсенюк здатни думати?

 8. Рада закликає Пруса попрощатись із спадщиною Ядухи. Прус прощається,а з Арсенюком ділішки темні в Красилові провертають. Красилів-давай в Росію до Путіна,ніж в пазурах Арсенюка!

 9. Чим кращий Арсенюк за 16 звільнених голів РДА?.А тим що грошиків набрався і ділиться з Прусом-ділиться-ділиться. Прус -молодець.Недаремно прийшов на посаду губернатора.Так тримати.Отримуй,Прус,хабарі від Арсенюка і буде Красилів процвітатиПерші паростки квітів вже цвітуть-хабарництво,корупція.Молодець Прус покривай Арсенюка,там на небі хлопці з Небесної Сотні тобі зачтуть.. Питаннячко до губернатора-Ви не маєте де жити в Хмельницькому.СЛУЧАЙНО НЕ ВАМ ПРЕДСТАВЛЕНІ АПАРТАМЕНТИ в місті Красилові В АРСЕНЮКОВОМУ “Парадізі” БЕЗКОШТОВНО,.Все влючено за счот Арсенюка.Інформація достовірна.Просимо журналістів Незалежного порталу перевірити дану інформацію.Бо це ТАК!

 10. Є в Красилові файний господар Федченко В.О. Продався….Арсенюкові….Але честь і хвала тобі Федченко…Ти зумів зняти з посади найбільшого бандита Красилівського району -редактора місцевої газети ” Красилівський вісник” Ох і бандит був Чернов В.Б.!Ти,Федченко влучив в яблочко. Ганьба.Позор.Може тебе як продажного-господара виставити на сміх курам.Так як ти це зробив з невинним Черновим.

 11. Лжедепутатів Сабія,Адамського,Королюка гнати засраною мітлою!

 12. Питання до Гончара І.Я. від «Ради майдану».
  Побратим Іван, ми обіцяли тебе контролювати. Скоро мине 100 днів як ми тебе призначили головою обласної ради і ти перед майданом будеш відповідати скільки вигнав прихвостнів і сраколизів партії регіонів.
  Коли ти повиганяєш з обласної ради людей, які вірою і правдою служили ворогам України – Януковичу, Ядусі, Дерикоту? От ці люди:
  Перова Надія – начальник відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради
  Любовниця Дерикота, він її притягнув з Старокостянтинова щоб була ближче.

  Кульчицька Жанна – заступник начальника відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради
  Наближена до Дерикота особа, він її притягнув з попередньої роботи, тільки їй він довіряв всі свої «делікатні справи».

  Полончук Тетяна – начальник відділу організаційного, аналітичного та кадрового забезпечення
  Наближена до Дерикота особа, тільки їй він довіряв всі свої «делікатні справи», організовувала фальсифікації на виборах.

  Ніконішин Віктор – начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення
  Цього «діяча» Дерикот притягнув з Старокостянтинова. Був «правою рукою» Дерикота, його сраколиз. Член партії регіонів, депутат Старокостянтинівської міської ради від партії регіонів, разом з Дерикотом займався фальсифікацією виборів, за це йому Дерикот пообіцяв квартиру в Хмельницькому.

  Панасюк Микола – заступник начальника відділу
  Колись був опозиціонером, а став сраколизом Дерикота. Разом з Дерикотом займався фальсифікацією виборів, створював йому позитивний імідж в подолян. За це Дерикот пообіцяв йому квартиру в Хмельницькому. Щоб получити квартиру фіктивно розвівся з дружиною.

  Назаренко Віктор – начальник юридичного відділу
  Забезпечував юридичний супровід злочинної діяльності Дерикота. Сам спить і бачить Україну в Радянському Союзі, махровий комуніст і сталініст.

  Богуцька Наталія – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер
  Співучасник фінансових махінацій Дерикота. Багато може про це розказати. Прийде час і розкаже про все.

  Варжевський Олексій – начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку
  Ще одна “права рука” Дерикота. Дерикот притягнув його з Старокостянтинова. Абсолютно безпринципна людина, груба і невихована. Був справжнім «цепним псом» в Дерикота, гавкав на всіх на кого вказував хазяїн. Фальсифікував вибори, займався вимогательством в начальників комунальних підприємств. Зараз коли на голову обрали Гончара, облизує цього нового начальника, хоче стати йому в пригоді.

  Безвушко Олександр – начальник відділу
  Вірний помічник Варжевського. Безвідповідальна особа.

  Бохонок Лілія – заступник начальника управління, начальник відділу
  Рідкісна продажна тваринка. Коли Тимошенко була при владі, вона і її батя – Буджерак – «обожнювали» Юлю. Коли батя продався регіоналам за 3 млн. доларів, доця швидко перекинулася до партії регіонів і стала вірною помічницею Ядухи і Дерикота. Фальсифікувала вибори, принижувала депутатів від опозиції.

  Внукова Лариса – заступник начальника управління, начальник відділу
  Вірний помічник Варжевського. Ненавидить все українське.

 13. Питання буде і від КРАСИЛОВА : ЧИМ ЧЕТВЕРО ГОЛІВ ,В ТОМУ СПИСКУ І БАНДИТ АРСЕНЮК,ДУЖЕ БЛИЗЬКА ЛЮДИНА ЯДУХИ ЗАЛИШИЛИСЬ ГОЛОВАМИ РДА?

 14. накінець то новоушицька районна рада звільнила барчишина з посади голови але обрала ненайкращу кандидатуру

 15. Арсенюка потрібно не тільки гнати сраною мітлою, але й розібратися з його земельними махінаціями, негайно братися за його чорні справи поки не встиг замести сліди падло!!!

 16. Арсенюкові помагають замітати сліди ті що кричали що наведуть порядок в його темних ділішках-сабійчики,федченки-продажні шкури.самі вляпли в арсенюкове гавно і тішаться.тільки за це треба вже поважати Арсенюка шо показав всім хто він є.Пан над всіма нами.

 17. Гончар насрав на всіх,він тепер слухає тільки театр. Прус дофіга позвільняв,а рада ні,чого виникає питання? Тримай і далі всіх,вони ходять і ржуть по коридорах. Надька скоро прийде і від тебе родить,а до наступної влади знову в декрет піде. Вже буде багатодітна,компенсацію получить,пару фруктових раів і паів в старконі.

  • Прус нікого не звільнив! Нікого! Всі начальники управлінь працюють по всій області! Прус створив коаліцію ПРУсДАР!!!

   звільнили кілька простих спеціалістів, які робили на зарплату 1300 грн і навіть не убли членами ПР. Вигнали неугодних професіоналів, а хапуг і регіоналів, які возили тітушок на антимайждан, заставляли вчителів їздити на антимайдан, писати заяви в ПР.

   Прус – це стидобисько і позорисько області.

 18. ДОЛЮСТРІРУЄТЕСЬ,ЩО КРАСИЛІВ НА ЧОЛІ З АРСЕНЮКОМ ПІДНІМЕ ВСЮ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ .І БУДУТЬ ВАМ СХОЖІ ПОДІЇ ЯК У ДОНЕЦЬКУ…ТУТ ПЛАНИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВЖЕ НАПИСАНІ,,,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.