Газівники і влада інформаційно підготували населення до здорожчення природного газу Газівники і влада інформаційно підготували населення до здорожчення природного газу

Вартість природного газу для населення з 1 травня зросте у півтора рази. Це перше за чотири роки подорожчання блакитного палива… Далі »

Кам’янчани матимуть змогу впливати на владу через петиції Кам’янчани матимуть змогу впливати на владу через петиції

Заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій на брифінгу для ЗМІ повідомив про інновації, які найближчим часом планує запустити міська влада…. Далі »

Хмельницька ОДА може продати 5 б/у автівок – Таблиця Хмельницька ОДА може продати 5 б/у автівок – Таблиця

Хмельницька облдержадміністрація розглядає можливість продажу 5 “зайвих” автомобілів, якими користуються структурні підрозділи. Зокрема, приймається рішення по департаменту агропромислового розвитку ОДА,… Далі »

Ректору педакадемії Шоробурі шукають заміну Ректору педакадемії Шоробурі шукають заміну

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення посади ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Відповідне оголошення 24 квітня опублікувала газета “Подільські вісті”…. Далі »

Апеляційний розгляд справи Червонюка перенесли через “прогули” захисників Апеляційний розгляд справи Червонюка перенесли через “прогули” захисників

Головуюча суддя Апеляційного суду Хмельницької області Інна Вітюк перенесла розгляд справи обвинуваченого Дмитра Червонюка на 16 травня. Вона зіслалася на… Далі »

У I кварталі промисловість впала на 1% У I кварталі промисловість впала на 1%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-березня 2014р. у порівнянні з відповідним періодом 2013р. скоротилися на 1%. Про… Далі »

Проведення позачергових виборів 25 травня на Хмельниччині коштуватиме 530 тис. грн – губернатор Проведення позачергових виборів 25 травня на Хмельниччині коштуватиме 530 тис. грн – губернатор

Проведення позачергових виборів у Хмельницькій області, які заплановані на 25 травня, обійдуться у 530 тис. грн. Про це зазначено у… Далі »

На Хмельниччині забуксував пілотний проект для гіпертоніків – ВІДЕО На Хмельниччині забуксував пілотний проект для гіпертоніків – ВІДЕО

На Хмельниччині у 2014 році пілотний проект Кабміну щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною… Далі »