Ректору педакадемії Шоробурі шукають заміну

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення посади ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Відповідне оголошення 24 квітня опублікувала газета “Подільські вісті”.

Основними вимогами до кандидатів на посаду є українське громадянство, вільне володіння українською мовою, наявність вищої освіти, відповідна підготовка та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менше п’яти років.

Пропозиції щодо участі у конкурсі примає виконавчий апарат облради до 16 травня цього року.

Наразі ректором Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії є Інна Шоробура, яку у травні 2009 року призначили на цю посаду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. А незаконно призначеному ректору ХУУПу Омельчуку чому не оголошують конкурс? Де люстрація цьому прихвостеню Ядухи, який публічно засуджував Майданівців? Чи він знову буде незаконно прожовжувати корупційні діяння в ХУУПі?

  • Цілком погоджуюсь! Ректора ХУУПу потрібно терміново змінювати, а разом з ним і його прихвоснів проректорів. Особливо це стосується Місінкевича і Чорного. Навчальний заклад практично знищили, хабарництво процвітає. Звикли хапуги пристосовуватися, яка б влада не була.

   • Так погоджуюсь, але головне щоб не змінили шило на мило!!!
    Як зазвичай у нас виходить!!!

 2. Думаю, автор заметки не разобрался в ситуации. Скорее всего, у Шаробуры закончился пятилетний контракт и по закону обьявлены перевыборы ректора. Политикой тут не пахнет.

 3. всіх треба міняти як говоорила на зборах Юля хай трохи бояться

  • Шаробура має піти!!! а по іншому яка люстрація? тітушка вертається. І за це стояв майдан. вона має піти.Про її моральне знають усі в хмельницькому. Жах.

  • Тілька за)) Тимошенко)))
   Ця людина особисто мені імпонує!
   Я цікавився її життєвим шляхом і він достойний поваги))
   Слава Україні))!

 4. Шоробура повинна піти. Цмур бере гроші з дітей за екзамени. Де таке колись було,совдепія страшна,організації ноль. Вона не керівник!

 5. Полянський викладач що виробляє? Старий дід,а лізе до молодих дівчат? Шоробура не знає про ці факти,більшість дівчат з села,може і бояться сказати батькам про мерзотника викладача. Чому вона його стільки тримала? Чого він по гуртожитку лазить,на роботі п’яний. Гнати в шию скотів.вона прикривала всіх. Ганьба такому ректору!

 6. Про пяних та розврат в цьому закладі не хочеться говорити бо соромно. І ректору Шоробурі це на руку. Бо при таких викладачах добре свої справи робити. Не приємно. хочеться потішитись за заклад. і за нову людину! а з нею усіх чекає бруд та примітивізм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.