У 2013 році аграрний зам Пруса задекларував 104 тисячі У 2013 році аграрний зам Пруса задекларував 104 тисячі

У 2013 році заступник голови Хмельницької ОДА з питань АПК Володимир Кальніченко задекларував 104 тисячі гривень доходів. Про це повідомляє… Далі »

Комунальники Мельника накупили 20 тисяч кг фарби в офшорної компанії Комунальники Мельника накупили 20 тисяч кг фарби в офшорної компанії

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 22 квітня уклало угоду з ТОВ промислове… Далі »

До Хмельницького їде головний люстратор країни До Хмельницького їде головний люстратор країни

Голова Люстраційного комітету України при Кабінеті міністрів Єгор Соболєв 30 квітня відвідає Хмельницький з робочим візитом. Метою зустрічі є обговорення… Далі »

Ціни в кам’янецьких маршрутках можуть зрости Ціни в кам’янецьких маршрутках можуть зрости

В сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися громадські слухання за участі перевізників та громадськості міста. Причиною цьому стало звернення підприємців… Далі »

Кам’янецькі ветерани відмовляться від георгіївських стрічок, а ось комуністи – ні. Кам’янецькі ветерани відмовляться від георгіївських стрічок, а ось комуністи – ні.

Рада ветеранів Кам’янця-Подільського під час травневих заходів відмовиться від використання георгіївських стрічок. Про це повідомив голова міського осередку Леонтій Рогаль…. Далі »

Як Кам’янець зустрічав Тягнибока Як Кам’янець зустрічав Тягнибока

Зустріч відбулась у центрі культури та мистецтв «Розмай» (колишній кінотеатр імені Войкова). Вже о 19:00 зала була заповненою вщент, а… Далі »

“Невхідний” голова Ярмолинецької РДА – на лікарняному, громада скаржиться Прусу “Невхідний” голова Ярмолинецької РДА – на лікарняному, громада скаржиться Прусу

Новопризначений голова Ярмолинецької райдержадміністрації Валерій Довгань після конфліктної ситуації пішов на лікарняний. Про це НГП повідомив сам Довгань. “Після п’ятничних… Далі »