Комунальники Мельника накупили 20 тисяч кг фарби в офшорної компанії

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 22 квітня уклало угоду з ТОВ промислове підприємство “ЗІП” на закупівлю фарби дорожньої розмітки на загальну суму 460 тисяч гривень.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фінансування здійснюватиметься за кошти міського бюджету.

Ключовими вимогами до постачальника є те, що дата виготовлення фарби повинна бути не раніше 1 січня 2014 року.

У тендері взяли участь три фірми.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками ТОВ ПП “ЗІП” записані три фізичні особи (Олег Захорольський, Людмила Захорольська і Ольга Захорольська) та компанія “ЗЕТЕС ГУД КОУТІНГЗ ХОЛДІНГ ЛТД”, яка зареєстрована на Кіпрі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. Все таки правий був Правий сектор, коли вимагав відставку Мельника.
  Тепер він може спокійно заробляти.
  Дивіться Майдан, кого ви підтримували

  • Рано делать выводы, надо знать цену, качество.

  • Та це звичайна, щорічна процедура закупівлі фарби для нанесення дорожньої розмітки. “Анонімний”, Ви знаєте яка протяжність доріг у Хмельницькому, скільки пішохідних переходів, яка витрата фарби, яка її ціна? Чи Вам тільки б ляпнути, як в бочку пукнути?

 2. Ті хто працював чи наразі працює з Сергієм Івановичем прекрасно розуміють суть ситуації. Є підприємства “любімчики”, керівники яких “свої” люди. І таким підприємствам лише зелене світло у будь-яких починаннях. Гроші на те, гроші на се. В період коли країна в розрусі і комунальні підприємства працюють в борг з постачальниками – підприємствам “любімчікам” виділяють значні суми коштів на розрухунки з невідомими фірмами. Відкати і корупційні схеми, як то кажуть, на лице. Як крали – так і будуть красти.

  • Серьожа, будеш тікати, не забудь про батон,і хатинку у Бучі переписати,может быть!

  • Так может писать полный невежда! Общие фразы и обвинения! Не стыдно? Бюджет страны и городов в первую очередь, украл Янукович, казначейство стоит, о каких деньгах туды-сюды вы мелете, вы в какой-то прострации или вообще не живете в городе. В городе удерживается ситуация, а вы хотите чтобы было хуже, это очевидно. Так вот, если вас душит зависть советую от нее избавиться, если вас заставляют лить грязь хозяева – откажитесь от них. У нас мэр хозяин и в этих тяжелых условиях полного безденежья удерживает хозяйство. Такие как вы хотите расшатать ситуацию. Не дадим. Вода есть, зимой тепло, в городе спокойно. Так как мыслите вы можно сделать вывод, что ничего хорошего в жизни не сделали, так нельзя.

 3. Оцінка наданих пропозицій конкурсних торгів проводилась відповідно до порядку встановленого п.1 ч. 5 ст. 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме за критерієм «ціна». За даним критерієм пропозиція ТОВ ПП «ЗІП» є найнижчою серед інших наданих пропозицій та становить 460000,00 грн., пропозиція ТОВ «СТР Україна» становить 536400,00 грн., пропозиція ТОВ «Колор С.І.М. – 480000,00 грн.
  При розгляді документів, наданих в пропозиції конкурсних торгів, встановлено, що у ТОВ ПП «ЗІП» відсутня заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного бюджету, підприємство відсутнє в реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також ТОВ ПП «ЗІП» не має заборгованості за кредитами та відсотками.
  Крім того встановлено, що дане підприємство має значний досвід виконання аналогічних договорів по поставці фарби. Також слід зауважити, що ТОВ ПП «ЗІП» було переможцем конкурсних торгів на закупівлю фарби для дорожньої розмітки, що проводилися комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг у 2012 році та зарекомендувало себе з позитивної сторони, всі зобов’язання підприємство виконало у встановлені строки.
  Підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю промислове підприємство «ЗІП» працює за адресою: 51901, Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ, вул. Широка, 107-А

 4. Заступник міського голови з питань ЖКГ Нестерук Анталоій Макарович взяв “на сімейний підряд” на начальника комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг свого племінника – Нестерука молодшого. І продовжує свої корупційні схеми, за які сидів у Камянці. Дороги прибирають раз в місяць, а гроші беруть кожен день! Хто їх контролює? – Напевно сам дядько!

  • А цього дядька кришує Мельник, бо Нестерук йому носить. Мельник давно погруз в корупції. Має свій базар, а йому все мало і мало.

   • Мельник почав віджимати земельні ділянки по місту. Його ридична група вже подає до судів і просто віджимає землю у громади міста. Яскравим прикладом є “квіти-поділля”. Ганьба, такий як Ядуха….

    • Ті квіти твої поділля вгробили величезну територію, завжди там бардак, дивитись гидко! госпідарники!

   • Просто, він ще Юлі не розрахувався за вибори 2006 року, потерпіть ще 5 років, потім буду працювати для вас, може!

 5. ХА. Ви подивіться як в Нестерука малого зарплата на підприємстів платиться – в перших рядах. В той час як інші комунальщики чекають зарплати місяцями. Нестеруку головне підтримати племінника! Просто в дорожників є шо красти. А шо можна вкарсти в захудалих ЖЕКів? – банку краски. А там мільйони…

 6. Посмотрите что сделали с нашой сволкой эти двое: Мельник – Нестерук. Сколько инвесторов было на мусорный завод. И что в итоге имеем? Они жадные и хотят откатов. А инвосторам такое незачем вообще. Вот и имеем отток инвестиций, из-за корупции парочки чиновников.

  • Лишь бы написать. Свалка как свалка ни лучше ни хуже чем у других. А насчет инвесторов я тоже попался на одних немцев. Инвесторы, инвесторы будем мусор перерабатывать! Мозги пол года полоскали, ну ждумаю сделаю для родного города хорошее дело, а как дошло до подписания договора – купите немецкую беушную уборочную технику! Со стыда чуть не провалился. Эти инвесторы толкают залежалый товар, всего лишь. Потом оказалось что за ними стоят наши, выехавшие в Германию в 90-е. Теперь я знаю, что переработка мусора очень сложный и почти всегда дотационный процесс. Этим должно серьезно занятся государство, его масштабы. Это экология и тут дотация, не дотация надо государству выстроить умную систему. Вплоть до запрета производить и употреблять пластик, а перейти на стекло и бумагу!

 7. а мне нормально. я живу по улице, где живет Сергей Иванович. Всегда чисто и лампочки даже повкручивали!

 8. І будуть КРАСИТЬ-КРАСИТЬ

 9. Люстарцію Нестеруку старшому. Нехай розповість за що сидів у тюрмі. Він дає хабарі і відкати Мельнику.

  • Нестерук – хороша людина і досвідчений керівник. Таких як він у владі, на жаль, не багато. А в тюрмі сидів за те, що не давав ригам Кам’янець розкрадати. Про це всі у місті знають.

   • Він і в Хмельницькому нормально працює. Не треба звертати увагу на брехню проплачених коментаторів

    • працює він нормально на відкати і на підприємство, куди поставив племінника свого. а як він працює спитайтеся у комунльщиків, скільки там досвіду і здорового глузду, Боже збав.

   • чтоб я сдох, хороший он человек… Он не понмает что делает в ЖКГ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.