Кам’янецькі ветерани відмовляться від георгіївських стрічок, а ось комуністи – ні.

Рада ветеранів Камянця-Подільського під час травневих заходів відмовиться від використання георгіївських стрічок.

Про це повідомив голова міського осередку Леонтій Рогаль. Також вони не братимуть участь у дійствах 1-2 травня. Щоправда, 9 травня ветерани все ж відзначатимуть. Не мають наміру відмовлятися і від так званого Прапору Перемоги. А ось демонструвати георгіївських стрічок не будуть.

Натомість, комуністична партія, як 1-2, так і 9 травня таки використовуватиме два своїх головних атрибути. «Звичайно, ми будемо святкувати з Прапором Перемоги і стрічками, бо це стрічки рядового солдата» − заявив Петро Приступа, перший секретар міського комітету КПУ.

Хотілося б нагадати Петру Адольфовичу, що георгіївська стрічка (за матеріалами Вікіпедії) — «російська імперська символіка, двоколірна стрічка. Має вигляд смужки з трьома чорними і двома жовтими смугами. Застосовувалася в оформленні низки військових нагород в Російській імперії та російських частинВермахту.Під час німецько-радянської війни 1941–1945 років використовувалася російськими парамілітарними організаціями, що підтримували Нацистську Німеччину в боротьбі проти Радянського союзу».           

Як  відзначати 9 травня на загальноміському рівні, вирішиться завтра на засідання оргкомітету.

 

 

                                                                                                          Дмитро Шеремета

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Сміх та й годі. То комуністи боролись проти царату та імрперіалістів, то вже нап”ялять імперські георгіївські стрічки. Путін придумав цю дурку, вони й підтримують, ніколи самі мозгами не думали, завжди за наказом і “двух мнений быть не может!” Барани та й все і з поводирем їм ніколи не таланить , а все тому, що злій силі служать! Тепер злодій і імперіаліст путін у них кумир!

  2. Георгиевская лента использовалась в СССР в качестве орденских планок орденов Славы трех степеней, медалей «За победу над фашистской Германией» и в качестве эмблем гвардейских частей ВМФ.
    Позже георгиевская лента использовался в СССР, России и Украины в качестве элементов орденских планок целого ряда наград. Подобных наград в разное время выпущено несколько десятков миллионов.
    Каждый фронтовик ВВВ имеет на груди несколько наград составными частями которых выступает эта лента.
    К сожалению выросло поколение малограмотных потомков победителей которым это невдомек.

  3. Шкода, що інші “малограмотные” використовують цю символіку як засіб нищення своєї рідної землі, майбутнього свого і своїх нащадків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.