“Невхідний” голова Ярмолинецької РДА – на лікарняному, громада скаржиться Прусу

Новопризначений голова Ярмолинецької райдержадміністрації Валерій Довгань після конфліктної ситуації пішов на лікарняний.

Про це НГП повідомив сам Довгань.

“Після п’ятничних подій з’явилися проблеми зі здоров’ям. Від суботи я на лікарняному. Писати заяву на звільнення не буду, оскільки ще навіть не приступив до виконання посадових обов’язків”, – сказав він.

Водночас Довгань бачить вирішення проблеми “його несприйняття” шляхом діалогу та круглих столів з громадою.

“Сідаємо за стіл і обговорюємо питання, які потребують розв’язання. Готовий віддати ділянки роботи у структурі РДА фахівцям від громадськості”, – заявив керівник району,

Він додав, що для нього питання проживання або прописки не мають значення (окремі представники Ярмолинецької громади проти того, щоб районом керував “заїжджий” – НГП).

Начальник штабу Самооборони Ярмолинеччини Орест Слободян наголосив НГП, що на ім’я губернатора Пруса зібрано кілька тисяч підписів з вимогою звільнити Довганя і призначити головою РДА вихідця з Ярмолинецького району.

“Особисто проти Довганя ми нічого не маємо. Хочемо, аби до влади прийшла наша людина. Скільки ще нам будуть нав’язувати чужинців?” – запитує він.

Нагадаємо, що 25 квітня мешканці Ярмолинець на кілька годин перекрили дорогу Житомир-Чернівці і виступали проти призначення Валерія Довганя на посаду голови РДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Ну якщо вже жителі Хмельницької області один для другого чужі, то про яку єдину Україну можна говорити? Ярмолинецька самооборона найнята ригівською партією, однозначно. Це місцеві регіонали сплять і бачать розбрат в Україні, а Ярмолдинці їх в цьому підтримують. Самі забули коли 4 роки тому прийшли до влади були стерильні як чистий листок паперу, тепер себе дуже професіоналами вважають, а досягнень то – всього лиш набиті власні кишені землею та грішми.

 2. Ярмолинці поступають мудро.Нашо їм той кого не хочуть .Патріоти свого краю.І не бояться нікого.А вот красилів запуганий.Люди бояться того бандіта Арсенюка.Воно шо хоче те і зробитьз людьми.Це страшне чудовище.,яке тримає в страху район.Але кінець наступить .Люди в це дуже вірять.

 3. Які на Ярмолинеччині є “таланти” ми вже взнали, тай не тільки ми, а вся Україна бачили як на рідній для нього Хмельниччині “нагрівав руки” Ядуха)))))

 4. Цікаво, а Довганю виписала лікарняний перша дружина? Вона ж лікар в обласній лікарні. А друга дружина його у декретній відпустці.

 5. Какой “положительный” человек, кто его знает.И как он любит
  власть и деньги, и к проблемам людей ему до одного места.
  Типичный карьерист.И этот человек назначен по квоте партии “УДАР”.Не говоря о том что он ни одного дня не был на майдане.
  И по мимо офицальной жены имеет “неофицальную”.Так держать!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.