У I кварталі промисловість впала на 1%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-березня 2014р. у порівнянні з відповідним періодом 2013р. скоротилися на 1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками січня-березня 2014р. випуск продукції скоротився на 14,5%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-березні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 4%, у т.ч. у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 17%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 12,5%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 11,8%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 5,4%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у машинобудуванні (на 7%).

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії в січні-березні 2014р. проти січня-березня 2013р. обсяги виробництва продукції зросли на 7,4%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 11%.

За січень-лютий 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 2,5 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 1,4 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (41,5%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,8%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (11,7%).

В області 30% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 21,8% – Нетішина.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.