За 10 місяців промисловість Хмельниччини скоротилася на 3,1%

За 10 місяців промисловість Хмельниччини скоротилася на 3,1% у порівнянні з відповідним періодом 2013 р.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції зменшився на 0,8%. 

На підприємствах переробної промисловості в січні0жовтні 2014 р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції збільшилось на 2,9%, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – в 1,6 раза, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 19,7%, машинобудуванні – на 2,8%.

Поряд із цим зменшився випуск продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 15,8%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 14,5%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 11,4%. 

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня-жовтня 2013 р. обсяги виробництва продукції скоротились на 15,6%.

За січень-вересень 2014 р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 12,6 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 9 млрд.грн. У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,8%), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (28%), виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (19%). 

В області 28,9% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 17,5% – Нетішина, 10,2% – Кам’янець-Подільського району.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.