Кам’янець знову прийматиме лицарський фестиваль Кам’янець знову прийматиме лицарський фестиваль

Організатори фестивалю середньовічної культури «Форпост» остаточно визначились з місцем проведення заходу в 2015 році. Ним вкотре стане Кам’янець-Подільський. Нагадаємо, що… Далі »

Без грошей МВФ Україні доведеться важко Без грошей МВФ Україні доведеться важко

Ймовірність фінансової катастрофи в Україні різко зросла. Вже й міністр фінансів Олександр Шлапак заявив, що МВФ, швидше за все, видасть… Далі »

На Кам’янеччині відкрили меморіальну дошку Герою АТО На Кам’янеччині відкрили меморіальну дошку Герою АТО

4 листопада в селі Ходоровці (Кам’янець-Подільський район) відбулося відкриття меморіальної дошки Роману Миколайовичу Наглюку, який загинув у серпні в зоні… Далі »

Переваги євроінтеграціїї не цікавлять хмельничан? Переваги євроінтеграціїї не цікавлять хмельничан?

Сьогодні активісти інформаційної кампанії “Сильніші разом” проводили вуличний захід “Україна переймає європейську естафету”. Суть його полягала у тому, аби розповісти… Далі »

Представники Хмельниччини привезли з чемпіонату України з вільної боротьби п’ять нагород Представники Хмельниччини привезли з чемпіонату України з вільної боротьби п’ять нагород

П’ять нагород з привезли з чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків та дівчат 1999-2000 років народження представники Хмельниччини, який… Далі »

Родини загиблих Героїв АТО: як вони живуть сьогодні Родини загиблих Героїв АТО: як вони живуть сьогодні

Держава заплатила їм гроші, як компенсацію за смерть чоловіків і синів. А справжню опіку і підтримку вони можуть отримати лише… Далі »