Коли для реформ потрібна лише політична воля Коли для реформ потрібна лише політична воля

Останнім часом найбільш популярною темою в суспільстві є необхідність реформування всіх сфер життя. Велика кількість експертів та псевдо експертів змагаються… Далі »

На Старокостянтинівщині проживають 130 родин переселенців На Старокостянтинівщині проживають 130 родин переселенців

У Старокостянтинівському районі ведеться реєстр громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Станом на… Далі »

Близько ста хмельничан поміняли свої авто на нові в ПриватБанку Близько ста хмельничан поміняли свої авто на нові в ПриватБанку

Програма для автомобілістів від ПриватБанку набирає обертів на Хмельниччині. Від початку року ПриватБанк викупив близько сотні автомобілів, які були у… Далі »

Українська ідея і самосвідомість актуалізована трагедією на сході Українська ідея і самосвідомість актуалізована трагедією на сході

Тема традиційної науково-практичної конференції у Хмельницькому інституті МАУП актуалізована війною на сході України. Вже втринадцяте у стінах інституту проведено Всеукраїнську… Далі »

На Хмельниччині за розтрату бюджетних коштів засуджено директора ДЮСШ На Хмельниччині за розтрату бюджетних коштів засуджено директора ДЮСШ

Вступив у законну силу вирок суду щодо колишнього директора Кам’янець-Подільської районної міжгосподарської дитячо-юнацької спортивної школи, яку визнано винною у привласненні… Далі »